فهرست
خرید جدید آبی‌ها:اسمم شبیه ریوالدو است اما بازی‌ام نه!
خرید جدید آبی‌ها:اسمم شبیه ریوالدو است اما بازی‌ام نه!

خرید جدید آبی‌ها:اسمم شبیه ریوالدو است اما بازی‌ام نه!

آی اسپورت- دسوزا ریوالدو امروز به باشگاه استقلال رفت و پس از چند ساعت گفت و گو به توافق دست یافت تا در لیگ پانزدهم پیراهن آبی پوشان را بر تن کند.او عصر امروز پس از عقد قرارداد در هیات فوتبال به پیکان شهر رفت تا نظاره گر بازی استقلال باشد.
شباهت اسمی با فوق ستاره برزیل داری. برای خودت جالب نیست؟
ما برزیلی ها نام و نام خانوادگی مان بسیار زیاد است و برای همین از لقب یا مخفف اسممان استفاده می کنیم. ریوالدوی بزرگ را همه دنیا می شناسند. ریوالدو را خیلی دوست داشتم و الگوی من محسوب می شود. ولی اگر بخواهم از لحاظ فنی خودم را با او قیاس کنم اصلا قابل مقایسه نیست چرا که او یک اسطوره در فوتبال برزیل و جزو بهترین و برترین بازیکنان تاریخ برزیل است و هیچ وقت خودم را با او همتراز نمی دانم.
حتما می دانی چند بازیکن برزیلی دیگر در استقلال حضور داشتند؟
بله، به خوبی می دانم که استقلال برزیلی های زیادی را داشته است. حتی از این موضوع باخبر هستم که بهترین بازیکن برزیلی استقلال فابیو جان واریو بوده است. فوتبالیستی که چند سال پیش گل قهرمانی استقلال را به ثمر رساند.
با او ارتباط داشتی؟
نه، با او ارتباط خاصی نداشتم و او را نمی شناختم اما فقط این را می دانم در استقلال بازی می کرد و هواداران دوستش داشتند. من هم امیدوارم مثل او بتوانم در بین هواداران استقلال محبوب شوم.
بازیکنان برزیلی که به استقلال آمده اند در سری A این کشور حضور کمی داشتند اما عملکرد تو از این لحاظ خوب است.
من در بالاترین سطح فوتبال برزیل که همان سری A محسوب می شود کار کرده ام. سابقه و کارنامه فوتبالی من کاملا مشخص است و می توانید تیم هایی که من بازی کرده ام را از اینترنت دربیاورید.
پس چرا استقلال را انتخاب کرده ای؟
بازیکنانی که در سری A بازی می کنند برای سال های پایانی فوتبالشان تیم های حوزه خلیج فارس را انتخاب می کنند چون پول بیشتری به دست بیاورند و معمولا تیم های برزیلی با بازیکنان سری A قراردادهایی می بندد که چند ساله است و برای دریافت رضایت نامه شان پول زیادی طلب می کند اما شانسی که من آوردم این بود که من قراردادم به اتمام رسیده و بازیکن آزاد بودم وگرنه نمی توانستم استقلالی شوم.
     
آی اسپورت
2015-07-20 19:41:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر