فهرست
ونگر: ویلشر خیلی ناراحت است
ونگر: ویلشر خیلی ناراحت است

ونگر: ویلشر خیلی ناراحت است

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، اعلام کرد که جک ویلشر، ستاره تیمش، که به دلیل مصدومیت در دیدار دوستانه انگلیس- دانمارک، حداقل برای 6 هفته از میادین دور خواهد بود، بسیار ناراحت است.

این هافبک جوان در دیدار چهارشنبه شب سه شیرها مقابل دانمارک با تکل دنیل اگر، دچار آسیب دیدگی شد. در ابتدا تصور می شد که مشکل ویلشر چندان جدی نیست اما اکنون مشخص شده که او هفته های زیادی را از دست می دهد.

ونگر به خبرنگاران گفت:" ویلشر در این شرایط بسیار ناراحت است. او چند روزی نمی تواند با ما باشد.

وقتی در سن جک باشید، تنها می خواهید بازی کنید. مطمئنا این مصدومیت، روی ذهن او سنگینی می کند."

ونگر در پاسخ به این سوال که آیا تکل دنیل اگر به قصد صدمه زدن بود یا نه، گفت:" او تکل سنگینی زد اما فکر می کند برای توپ رفت."

سرمربی توپچی ها بار دیگر به انتقاد از بازی های ملی پرداخت و گفت:" این دیدارها مخرب هستند، هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند. اورتون با همین مشکل روبرو است، بایرن مونیخ هم با همین مشکل روبرو می شود بنابراین می خواهیم به بهترین نحو ممکن با ان کنار بیاییم."

بعد از تمدید قرارداد روسیسکی و مرتساکر، اکنون هواداران آرسنال منتظر تمدید قرارداد کاسورلا و رمزی هستند اما ونگر اعلام کرد هنوز پیشرفت قابل ذکری در این مورد حاصل نشده است:" نه هنوز اما خیلی به ان نزدیک هستیم. خیلی نزدیک هستیم. به محض اینکه کارها را انجام دهیم آن را اعلام خواهیم کرد."

     
آی اسپورت
2014-03-07 21:09:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر