فهرست
رونمایی محمد نوری از فتوکپی برانکو
رونمایی محمد نوری از فتوکپی برانکو

رونمایی محمد نوری از فتوکپی برانکو

آی اسپورت- محمد نوری بعد از پنج سال حضور در پرسپولیس از این فصل در تیم مسیمیر قطر توپ خواهد زد. گفتگوی خبر ورزشی با کاپیتان سابق پرسپولیس را می‌خوانیمبه خاطر پرسپولیس به من محبت می‌کنندبه خاطر اینکه کاپیتان پرسپولیس بودم، خیلی به من احترام می‌گذارند. برایم خیلی جالب است که تیم پرسپولیس را کاملاً می‌شناسند. همواره به من می‌گویند پرسپولیس پرطرفدارترین و بزرگترین تیم آسیاست و می‌دانند فصل گذشته کاپیتان این تیم محبوب بودم. در بازی دوستانه قبلی مسیمیر لطف کردند و بازوبند کاپیتانی را به من دادند. گفتم که به خاطر پرسپولیس خیلی به من احترام می‌گذارند و همواره محبت می‌کنند.
از انتخابم راضی‌امبیشتر بازیکنان جوان و بومی هستند. دست‌اندرکاران مسیمیر برنامه بلندمدتی را مدنظر دارند و به همین دلیل استعدادهای خوبی را شناسایی کرده و به خدمت گرفته‌اند. آنها می‌توانند در آینده به خوبی خود را نشان دهند. چند تا از همبازیانم به زبان فارسی تسلط دارند و در تمرینات راحت ارتباط برقرار می‌کنیم. در مجموع محیط صمیمی و خوبی در مسیمیر وجود دارد و از انتخاب خودم راضی‌ام. مسیمیر تازه به لیگ ستارگان صعود کرده و از لحاظ مالی هم از بودجه محدودتری نسبت به سایر تیم‌ها برخوردار است.شباهت مربی مسیمیر با برانکوسرمربی تیم ما فتوکپی برانکو است. او یک کروات است و مثل برانکو فوق‌العاده بادانش است و به نظم و دیسیپلین اهمیت خاصی می‌دهد. اتفاقاً کمک‌مربی مسیمیر هم شاگرد برانکو بوده است و همواره از او تعریف می‌کند.مربی به من اعتقاد داردبا توجه به اینکه بازی‌های آخرم در پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را دیده بودند، به همین خاطر از من در پست هافبک دفاعی استفاده می‌کنند. در هر پستی سرمربی مسیمیر بخواهد، حاضرم بازی کنم. مربی تیم اعتقاد خاصی به من دارد و همیشه می‌گوید می‌خواهم از تجربه‌ات در مسیمیر استفاده کنم و همین اعتقاد، اعتماد مرا بالاتر برده است.
یک سال قرار داد دارمیک ساله قرارداد بستم ولی همان‌طور که گفتم، مهم‌تر از همه احترامی است که اینجا به من می‌گذارند و امیدوارم بتوانم با شروع لیگ قطر جبران کنم. در این‌جا اشکان (دژاگه) و آندو (تیموریان) را در قطر دیدم. البته با آندو رفت و آمد خانوادگی داریم و همه جا با هم هستیم.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-20 23:28:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر