فهرست
پیگرینی: کسب جام برای ادامه پشرفت سیتی مهم است
پیگرینی: کسب جام برای ادامه پشرفت سیتی مهم است

پیگرینی: کسب جام برای ادامه پشرفت سیتی مهم است

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است برای اینکه بازیکنان تیم همچنان به این باشگاه اطمینان داشته باشند و بتوانند برای پروژه آینده باشگاه خریدهای بیشتری انجام بدهند، باید قهرمان لیگ برتر شوند.

سیتی هفته گذشته با پیروزی 3-1 مقابل ساندرلند، قهرمان جام اتحادیه شد. آنها در لیگ برتر و جام حذفی هم شانس قهرمانی دارند و در چمپیونزلیگ نیز هنوز از شانس صعود به مرحله بالاتر برخوردارند.

پیگرینی به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم وقتی بازیکنان اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند، با اطمینان بیشتری در مسیری که می خواهند گام بردارند، مطمئنم که باعث ادامه پیشرفت باشگاه خواهند شد.

به همین دلیل، کسب قهرمانی، برای ما بسیار مهم است؛ بردن یک جام مهم زیرا تنها راهی که باعث می شود بازیکنان به ما اعتماد کنند، کسب قهرمانی است.

کار این باشگاه تازه آغاز شده است. مالک باشگاه تنها 4 سال است که به سیتی آمده و فلسفه باشگاه در این چهار سال شکل گرفته است. امیدوارم شرایط در ادامه هم همین طور باشد؛ چه با من و چه بدون من.

سرمربی تیم اول باشگاه باید فلسفه مشابهی را در تمام تیم های باشگاه به کار بگیرد. ما می خواهیم بازیکنان جوانی را پرورش بدهیم که برای ما بسیار مفید باشند."

     
آی اسپورت
2014-03-07 21:29:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر