فهرست
گزارش: لویی ون گال و پروسه‌هایش
گزارش: لویی ون گال و پروسه‌هایش

گزارش: لویی ون گال و پروسه‌هایش

آی‌اسپورت – چند روز پیش بود که ون گال درباره‌یِ وضعیت آنخل دی ماریا از واژه‌یِ "پروسه" (روند) استفاده کرد و گفت همه چیز در فوتبال یک پروسه است و هیچ چیزی یک روزه اتفاق نمی‌افتد. روزنامه‌یِ "منچستر ایونینگ نیوز" با این سوژه به بررسیِ معنایی و زبانشناسانه‌یِ واژه‌یِ پروسه پرداخت و نوشت از آنجایی که زبانِ انگلیسیِ آقایِ ون گال هم مثلِ خودش تک است، احتمالا منظوری که او از پروسه دارد، با معنیِ متداولش تفاوت دارد.
حالا ون گال در آستانه‌یِ دومین بازیِ دوستانه‌اش در ایالاتِ متحده، یک بارِ دیگر وضعیتِ تیمش و خریدهایِ احتمالیِ آینده را یک پروسه دانسته است: «من نمیتونم درباره‌یِ شایعات حرف بزنم. اما همانطور که قبلا هم در کنفرانس‌هایِ مطبوعاتی گفتم این یک پروسه است و شاید آقایِ راموس (سرخیو) هم در حالِ یک پروسه است.»
ون گال در ادامه درباره‌یِ شایعاتِ آمدنِ پدرو و توماس مولر به یونایتد می‌گوید: «مهاجمی که می‌خواهیم بخریم هم در حالِ پروسه است. اما اون بازیکنی نیست که مطبوعات ازش نوشتند. باید صبر کنید و ببینید. پنجره‎یِ نقل و انتقالات تا 31 آگوست، یا اولِ سپتامبر باز است. پس باید صبر کنیم.»
یونایتد این فصل هم خریدهایِ زیادی انجام داده است. اما وضعیتش با فصلِ گذشته تفاوتِ چشمگیری کرده است: «ما الان 4 بازیکنِ جدید داریم، ولی اونا با ما در تور هستند و با هم تمرین میکنیم. این فرقِ بزرگِ ما نسبت به فصلِ پیش است. اما تغییرِ بزرگتر تعادلِ تیمِ ماست. فصل پیش در تورِ آمریکا همش مجبور بودم بازیکنان را در پست‌هایی که بهش عادت نداشتند به بازی بگیرم. اما حالا در هر پست دو بازیکنِ متخصص دارم. پس هرکس پستِ خودش را بازی می‌کند.»
ون گال همچنین تایید کرد که آنتونیو والنسیا و داوید دخئا (و احتمالا آندرس لیندگارد) به دلیلِ مصدومیتِ جزئی در بازیِ فردا صبح (7:30 به وقتِ تهران) مقابلِ سن خوزه بازی نخواهند کرد.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-21 09:57:26
نظر دهید
۱ نظر
تامی
سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۶
منظورش همون انشاالله است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر