فهرست
کایخون: دیدارمان با رم یک فینال زودرس است
کایخون: دیدارمان با رم یک فینال زودرس است

کایخون: دیدارمان با رم یک فینال زودرس است

آی اسپورت - شاگردان رافا بنیتس عصر یکشنبه در شرایطی به مصاف جالوروسی  می روند که 6 امتیاز کمتر از آن  ها اندوخته اند و پشت سر این تیم در رتبه ی سوم قرار دارند.

کایخون در گفتگو با ال مساجرو گفت: " رم همچون ما عاشق فوتبال بازی کردن است. آن ها همیشه به دنبال ارائه ی فوتبالی زیبا هستند.

آن ها رقیب فوق العاده قدرتمندی هستند که دارای بازیکنانی در سطح جهانی هستند. در حال حاضر آن ها بالاتر هستند اما ما جایگاه دوم را می خواهیم.

ما یک بار آن ها را در سن پائولو شکست دادیم ( اشاره به پیروزی در کوپا ایتالیا) و باز هم می توانیم این کار را در خانه تکرار کنیم."

آمادگی توتی و بالزارتی برای حضور در این دیدار در هاله ای از ابهام قرار گرفته است و دانیله ده روسی نیز اولین جلسه از 3 جلسه محرومیتش را در این دیدار سپری خواهد کرد.

کایخون ادامه داد:" ما امیدواریم همه بتوانند بازی کنند و در چنین بازی های مهمی حضور بازیکنان کلیدی می تواند تاثیر گذار باشد. دیدن توتی در زمین مسابقه فوق العاده است. انگیزه ی او در این سن و سال حقیقتا ستودنی است و من همیشه از بازی او لذت می برم."

کایخون پیرامون اینکه تیمش در بازی های نه چندان سخت این فصل امتیازات زیادی از دست داده است گفت:" مشکل ما در این دیدار ها از دست دادن تمرکزمان است. در بازی های بزرگ شما به طور عادی آماده خواهید بود اما در برابر تیم های کوچک تر باید بیشتر مراقب باشیم. متاسفانه ما در این دیدار ها امتیازهای زیادی از دست دادیم.

آیا این دیدار فینالی برای کسب رتبه ی دوم است؟! کم و بیش آری. من اعتقاد دارم یووه قوی ترین تیم ممکن است.

واضح است اگر در دیدار فردا پیروز نشویم کار ما برای دست یابی به رتبه ی دوم بسیار دشوار خواهد شد.

هدف ما کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان برای فصل بعد و همچنین قهرمانی در کوپا ایتالیا است. ضمن اینکه ما امید زیادی به کسب افتخار در یورو لیگ نیز داریم.

کایخون سپس از شرایط خوب خودش در فصل نخست حضورش در سری آ گفت:" در ایتالیا پیرلو مرا بیش تر از همه تحت تاثیر قرار داده است. من هم همیشه دوست داشتم به عنوان مغز متفکر تیم بازی کنم. پیرلو همان نقشی را دارد که ژاپی آلونسو در مادرید ایفا می کند.

من احساس خوبی در ناپل دارم. من از شهر پر سر و صدایی همچون مادرید به اینجا آمده ام. در آن جا من فشار زیادی را احساس می کردم.

اما در اینجا شرایط متفاوت است. من زندگی در مرکز شهر را انتخاب کرده ام. جایی که هواداران زیادی حضور دارند اما من از انتخاب این مکان برای زندگی اصلا پشیمان نیستم چون آن ها به هیچ عنوان مزاحمتی را برای من ایجاد نمی کنند. جدا از این من انسان بسیار کم رفت و آمدی هستم و بیشتر زمان خود را در خانه سپری می کنم."

     
آی اسپورت
2014-03-07 19:15:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر