فهرست
اعتراف جلالی به تغییر سایپا: وقتی همه پیر بودند!
اعتراف جلالی به تغییر سایپا: وقتی همه پیر بودند!

اعتراف جلالی به تغییر سایپا: وقتی همه پیر بودند!

آی اسپورت- کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران، تازه ترین خرید سایپا در فصل نقل و انتقالات به شمار می رود. نارنجی ها بعد از چند هفته مذاکره، رضایت جواد نکونام را جلب کردند و برای لیگ پانزدهم با این بازیکن قرارداد بستند. این خرید، در ادامه روند نقل و انتقالاتی این روزهای سایپا شکل میگیرد. روندی که سایپا را از یکی از جوان ترین تیم های لیگ، تبدیل به یکی از پیرترین تیم های فوتبال ایران می کند.


مجید جلالی و تیمش، دیگر تمایل چندانی به جوانگرایی ندارند. به نظر می رسد نحوه جدایی اخباری از باشگاه، سیاست های سایپا را تغییر داده به و به گفته جلالی، آن ها را از جوانگرایی دلزده کرده است. سایپا در این تابستان، رضا نوروزی، غلامرضا رضایی و جواد نکونام را به عنوان مهره های بالای 30  سال، به ایراهیم صادقی، میداوودی، ابراهیم شکوری، مجید ایوبی، محسن ارزانی و روزبه شاه علیدوست اضافه کرده و یکی از مسن ترین ترکیب های تاریخ اش را بسته است. این تیم البته هنوز هم بازیکنان جوانی مثل مهدی ترابی دارند که شاید با درخشش در لیگ پانزدهم، سایپا را دوباره امیدوار به جوانگرایی کنند. 


تیم مجید جلالی در فصل گذشته با معرفی دو پدیده، کمک بزرگی به تیم ملی کرد. این تیم در فصل جاری نیز می تواند کمک حال تیم ملی باشد. البته تیم ملی بزرگسالان!

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-21 14:01:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر