فهرست
خبر عجیب: فروزان امروز با استقلال تمرین می کند
خبر عجیب: فروزان امروز با استقلال تمرین می کند

خبر عجیب: فروزان امروز با استقلال تمرین می کند

آی اسپورت- جلسه های تمرینی استقلال برای فصل تازه، با حضور همزمان طالب لو و فروزان آغاز شدند. هر دوی این گلرها روی ماندن اصرار داشتند و تاکید می کردند که قصد جدایی از تیم آبی پوش پایتخت را ندارند. همزمان با امضای قرارداد با مهدی رحمتی اما، مدیران باشگاه طالب لو را به عنوان گلر دوم انتخاب کردند و از محسن فروزان خواستند که دیگر در تمرین ها حاضر نشود.


چند هفته بعد از کنار گذاشته شدن از استفلال، محسن فروزان هنوز با هیچ تیمی به توافق نرسیده است و از آنجایی که باشگاه های تراکتورسازی، ملوان و صبا نیز ترکیب گلرهای شان برای فصل بعد را بسته اند، بعید به نظر می رسد محسن در روزهای پیش رو با باشگاه جدیدی قرارداد امضا کند. او قصد دارد در جلسه تمرینی بعدازظهر باشگاه استقلال شرکت کند و شاید به عنوان گلر سوم به تیم برگردد.محسن هنوز دو سال با استقلال قرارداد دارد.


گلری که فقط یک سال قبل سر خواستن‌اش دعوا بود و به صورت همزمان با سرخابی ها مذاکره می کرد و به عنوان گلر اول به استقلال فراخوانده می شد، در طول یک سال چنان سقوط آزادی را تجربه کرده که استقلالی ها حتی در پذیرفتن اش به عنوان گلر سوم تردید دارند. جالب اینجاست که لیگ چهاردهم آبی ها با اشتباهات متعدد فروزان همراه نشده اما عملکرد او در بازی با تراکتور و البته دیدار رفت با پرسپولیس، هنوز از ذهن هیچکس پاک نشده است.به نظر می رسد فروزان برای بازگشت به روزهای خوب، اول از همه باید با اعتماد به نفس وافرش خداحافظی کند و شرایط این روزهایش را بپذیرد.روزهایی که در آن، هیچکس این گلر سابقا ملی پوش را دوست ندارد.

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-21 16:17:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر