فهرست
معمای عجیب فوتبال ایران؛ چرا رای اعلام نمی‌شود؟!
معمای عجیب فوتبال ایران؛ چرا رای اعلام نمی‌شود؟!

معمای عجیب فوتبال ایران؛ چرا رای اعلام نمی‌شود؟!

آی اسپورت- فقط 8 روز به شروع این فصل لیگ برتر باقی‌ مانده‌است و هنوز جامعه‌ی فوتبال ایران نمی‌داند از میان پیکان و راه‌آهن کدام‌یک باید در لیگ برتر حضور پیدا کنند. در ‌حالی‌که بعد از مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر اعلام‌ شده‌بود که رای این پرونده در چهارشنبه‌ی هفته‌ی قبل اعلام می‌شود، اما این کار صورت نگرفت تا همه منتظر پایان تعطیلات در روز دوشنبه باشند و رای اعلام شود. اما دوشنبه هم این رای جنجالی اعلام نشد و گفته‌شد سه‌شنبه این رای سرنوشت‌ساز اعلام می‌شود. بله، امروز هم گذشت و کمیته‌ استیناف هنوز مشخص نکرده که جشن و پایکوبی در کدام باشگاه برگزار شود!
البته ظهر امروز خبری در یکی از خبرگزاری‌های رسمی مبنی بر تایید حکم قبلی استیناف، منتشر شده‌بود که با واکنش فدراسیون همراه بود. روابط عمومی فدراسیون فوتبال با رد این خبر اعلام کرد که هنوز رای نهایی این پرونده اعلام نشده‌است.
مشخص نیست که دلیل این همه تاخیر در اعلام این رای برای چه چیزی است. البته کمیته‌های قضایی فدراسیون فوتبال در این فصل کم از این دست تاخیرها نداشته‌است. نمونه‌اش هم به پرونده‌ی شکایت باشگاه ناجی از مس کرمان است که بعد از گذشت قریب به 3 ماه از پایان لیگ یک هنوز رایی از سوی کمیته‌ی اخلاق اعلام نشده‌‌است!


کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-21 22:16:24
نظر دهید

۱ نظر
محمد
سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۱۶
داداش گفتن شما خوابید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر