فهرست
خروج رحمتی از لیست سوگلی‌های استقلال!
خروج رحمتی از لیست سوگلی‌های استقلال!

خروج رحمتی از لیست سوگلی‌های استقلال!

 بعد از نشست سه‌جانبه مدیرعامل، سرمربی و کاپیتان استقلال در خیابان لارستان، سیدمهدی رحمتی دو روز متوالی در تمرین استقلال شرکت نکرد تا شایعه قهر کردن او به گوش برسد.

 فردای شبی که رحمتی در نشست مشترک با قلعه‌نوعی و فتح‌الله‌زاده خطاب به مدیرعامل استقلال گفت اوضاع مالی بچه‌ها خراب‌تر از آن است که بتوان با وعده دهان‌شان را بست و همچنین از قلعه‌نوعی خواست در این شرایط بد مالی، دست از قهر با شاگردانش بردارد تا جو تیم از این که هست خراب‌تر نشود، سید در سالن وزنه رویت نشد و دیروز (پنج‌شنبه) هم در تمرین تاکتیکی آبی‌پوشان غایب بود. در شرایطی که جی‌لوید ساموئل از لندن خودش را به تمرین استقلال رساند و محمد قاضی دست از قهر برداشت و آفتابی شد، سیدمهدی رحمتی به تمرین نیامد تا نگرانی هواداران استقلال در آستانه بازی با الریان چند برابر شود.

 در این میان میرشاد ماجدی مدعی شد سید با هماهنگی کادرفنی برای شرکت در یک همایش به شهرستان رفته و در تمرین روز جمعه (امروز) شرکت می‌کند. یکی دیگر از مسوولان استقلال هم ادعا کرد رحمتی برای ادای نذر خود راهی مشهد شده و مشکلی با قلعه‌نوعی و باشگاه ندارد و البته یک خبرنگار نزدیک به باشگاه استقلال هم ادعا کرد از زبان یکی از نزدیکان رحمتی شنیده سید به شمال کشور رفته تا در ازای بخشی از طلبش پنت‌هاوس فتح‌الله‌زاده در شهر ساحلی سرخرود به نامش سند بخورد. این همان پنت‌هاوسی است که فتح‌الله‌زاده به حنیف داده بود اما عمران‌زاده به بهانه این که ویلای حاجی مشتری دست به نقد ندارد، پنت‌هاوس را برگرداند و ماشین گرفت! حالا شایعه‌سازان می‌گویند شاید این پنت‌هاوس به کاپیتان طلبکار استقلال واگذار شود.

 صد‌البته هیچ یک از مسوولان باشگاه استقلال این خبر را تایید نکردند و آنها هم مدعی شدند رحمتی برای انجام یک کار شخصی دو روز از قلعه‌نوعی مرخصی گرفت و از جمعه در تمرین شرکت می‌کند. حتی بازیکنان استقلال هم نمی‌پذیرند رحمتی که به نمایندگی از آنها و برای حل مشکلات مالی‌شان به باشگاه رفته بوده، بخواهد با دریافت بخشی از طلب خود آنها را دور بزند! با این حساب رحمتی باید در تمرین ساعت 16:00 امروز استقلال که در زمین شماره دو مجموعه آزادی برگزار خواهد شد، آفتابی شود.

 جالب است بدانید دیروز وقتی به شوخی به یکی از بازیکنان استقلال گفتیم انگار حضور رحمتی در جلسه سه‌جانبه مدیرعامل، سرمربی و کاپیتان استقلال موثر بوده و سید هم به بخشی از پولش می‌رسد، جواب داد؛ «نه بابا، پشت‌سر سید حرف نزنید. این بنده خدا هم امسال بدجوری سرش کلاه رفت. بعضی‌ها از طریق سازمان لیگ حق و حقوق خودشان را از استقلال گرفتند، برخی به جای پول قرارداد، ماشین، ویلا یا زمین برداشتند اما سید غیر از چهارصد میلیون تومانی که اول فصل گرفت، یک ریال هم دریافتی نداشته... به رحمتی دو تا چک دادند یکی به تاریخ نیم‌فصل و دیگری برای اسفندماه اما هیچ کدام نقد نشد و چک بی‌محل روی دست او مانده. همکاران شما فکر می‌کنند یکی از سوگلی‌هایی که سیاوش در مصاحبه‌اش گفت پولش را تمام و کمال گرفته، رحمتی است اما اشتباه می‌کنند. از من بپرسید تا به شما بگویم امسال بدجوری سر سید کلاه رفته و این چک‌های بی‌محل حسابی اعصاب او را به هم ریخته... اتفاقا سید یکی از بازیکنانی بود که بابت مصاحبه سیا، از او تشکر کرد. بنده خدا شبی هم که رفت باشگاه، به نمایندگی از بچه‌ها حرف زد. فتح‌الله‌زاده به سید گفت به عنوان کاپیتان تیم با بچه‌ها حرف بزن و بگو تحمل کنند تا پول برسد اما تا جایی که من خبر دارم سید به حاجی جواب داد اوضاع خراب‌تر از این است که با وعده درست شود و باید پول جور کنید!

     
آی اسپورت
2014-03-08 17:46:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر