فهرست
رئال مادرید; بهترین تیم اروپا از ابتدای سال 2014
رئال مادرید; بهترین تیم اروپا از ابتدای سال 2014

رئال مادرید; بهترین تیم اروپا از ابتدای سال 2014

آی اسپورت- در حالی که به میانه ی ماه سوم سال 2014 نزدیک می شویم، رئال مادرید تا این مقطع از سال عالی نتیجه گرفته است. آن ها در 16 بازی اخیرشان از ابتدای سال از هیچ تیمی شکست نخورده اند. رکوردی که فقط بایرن گواردیولا می تواند با آن برابری کند، اگرچه آن ها تا کنون فقط نه بازی از ابتدای سال داشته اند.

با 14 برد و فقط 2 مساوی به همراه 41 گل زده، شاگردان کارلتو اکنون به صدر جدول لالیگا تکیه کرده اند و مشتاقانه به دنبال قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هستند. رقابت هایی که رئال در سال های اخیر "خیلی کم" در آن لغزش داشته است.

هیچ تیم دیگری در قاره ی سبز نمی تواند به رکورد استثنایی رئال نزدیک شود. تنها تیم نزدیک به رئال که تاکنون شکست نخورده بایرن است، منتها با هفت بازی کمتر.

در اسپانیا، بارسلونا و اتلتیکو تاکنون مزه ی تلخ شکست را بیش از یکبار از ابتدای سال 2014 احساس کرده اند. شاگردان مارتینو تاکنون دوبار و تیم سیمئونه چهار بار از ابتدای سال2014 باخته است.

در انگلستان، چهار تیمی که برای عنوان قهرمانی می جنگند نیز در کارنامه ی خود باخت داشته اند. چلسی و لیورپول 9 برد، 3مساوی و یک شکست داشته اند. آرسنال 3 بار باخته و سیتی 2 بار.

یووه نیز فقط یک بار باخته است. آمار دورتموند و پاری سن ژرمن نیز به همین ترتیب است.

     
آی اسپورت
2014-03-07 23:00:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر