فهرست
پایان کار علیپور؛ راه خروج محترمانه به رییس پر حاشیه!
پایان کار علیپور؛ راه خروج محترمانه به رییس پر حاشیه!

پایان کار علیپور؛ راه خروج محترمانه به رییس پر حاشیه!

آی اسپورت- حجه الاسلام علیرضا علیپور کم کم به پایان دوران پر حاشیه اش در فدراسیون فوتبال نزدیک می شود و انتصاب علی اکبر محمدزاده در پستی موازی به علیپور از طرف کفاشیان، پایان خط را محترمانه به وی نشان داده است. 
طی حکمی از سوی کفاشیان ستاد منشور اخلاقی منحل و کمیته اخلاق جایگزین وی شد و محمدزاده به عنوان رییس این کمیته انتخاب شد. پس از آن شایعات زیادی مطرح شد که علیپور که در این سال ها حسابی با فوتبالی ها دست به گریبان شده بود از کارش برکنار شده است. اما خود موسس منشور اخلاقی معتقد است همچنان در فدراسیون باقی می ماند. وی در این باره گفت: چنین چیزی صحت ندارد و اتفاقا این ستاد با کمک همه به کمیته اخلاق تغییر نام داد و رسما به عنوان یکی از ارکان قضایی فدراسیون فوتبال فعالیتش را آغاز کرد که اتفاقا این کمیته به تایید فیفا هم رسیده است. ما امانتی در دست داشتیم که آن را تحویل دیگران دادیم و همیشه تلاش کردیم طبق اساسنامه صحبت کنیم. واقعا چون همه از دوستان و همکاران ما هستند من رقیبی نمی‌بینم بلکه معتقدم همه رفیق ما هستند.

البته نظر محمدزاده در این باره با علیپور کمی متفاوت است. وی درباره علیپور می گوید: در واقع ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال به کمیته اخلاق تبدیل شد و ما طبق آیین‌نامه فیفا کار خود را انجام می‌دهیم. طبیعتا با آمدن کمیته اخلاق ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای برچیده می‌شود. فعلا در حال حاضر هم آقای علیپور به عنوان دبیر سابق به کار خود ادامه می‌دهد تا در مجمع در این باره تصمیم‌گیری شود.
باید دید در روزهای آتی چه اتفاقاتی در فدراسیون رخ خواهد داد و اینکه علیپور بالاخره باز فوتبال خارج خواهد شد؟! عملکرد علیپور به ترتیبی بود که کسی از رفتنش ناراحت نخواهد شد!

     
آی اسپورت
2014-03-07 23:31:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر