فهرست
نارضایتی مورینیو از برنامه ریزی بازی های ملی
نارضایتی مورینیو از برنامه ریزی بازی های ملی

نارضایتی مورینیو از برنامه ریزی بازی های ملی

آی اسپورت- خوسه موینیو نارضایتی خود را از اثر سوئی که برگزاری بازی های ملی در اواسط هفته ی گذشته روی تیمش گذاشته است، اعلام کرد.

صدرنشین لیگ برتر باید شنبه شب در "استمفورد بریج" پذیرای تاتنهام باشد و مربی پرتغالی این تیم می گوید برنامه ی بازی های ملی روند آمادگی تیمش برای این مسابقه را دچار اختلال کرده است.

"ادن آزار" که به تازگی از بند مصدومیت از ناحیه ی قوزک پا که در بازی دوستانه ی بلژیک و ساحل عاج رها شده می تواند برای این بازی در ترکیب چلسی قرار گیرد ولی دیوید لوئیز نبرد چلسی با شاگردان "تیم شروود" را، پس از مصدومیتی که در دیدار برزیل با ساحل عاج دچارش شد، از دست خواهد داد.

در حالی که اشلی کول نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه ی زانو در تمرینات به بازی با تاتنهام نمی رسد، مورینیو در نتیجه ی داشتن ترکیبی که پر است از بازیکنان ملی پوش دچار دردسر بزرگی شده است.

او در جمع خبرنگاران گفت:«آزار خوب است ولی ما مشکلات دیگری داریم. اشلی کول در روز پنجشنبه در تمرین مصدوم شد و به بازی نمی رسد. ما همیشه قصد داریم به تمایلات و غرور بازیکنان احترام بگذاریم.»

«آن ها به اردوی تیم ملی رفتند و با مشکلاتی بازگشتند0 داوید لوئیز یکی از سه بازیکنی است که چنین مشکلی دارد. او بازی مهمی را برای ما از دست داد، سپس به تیم ملی رفت و حالا دوباره با مصدومیت بازگشته است. تقریبا یک هفته طول کشید و در این مدت من منتظر بازیکنانم بودم. بعد از بازی روز چهارشنبه که بعضی از بازیکنانم به قاره های مختلفی سفر کردند، ما نتوانستیم درست تمرین کنیم.»

چلسی در برابر تاتنهام رکورد درخشانی دارد و آن ها از سال 1990 تاکنون نتوانسته اند در استمفورد بریج چلسی را شکست دهند. اما مورینیو اعتقاد دارد رکورد 26 بازی بدون شکست در خانه ی آن ها تاثیر کمی روی بازی "اسپرز" خواهد گذاشت.

«رکورد ما تصادفی است و تاتنهام تیم خوبی است. آن ها همیشه رقیب سختی هستند. تاکنون بازی ساده ای در برابر تاتنهام را به یاد نمی آورم.»

«بزرگ ترین تهدید برای چهار تیم صدر جدول، تاتنهام رده پنجمی است. اگر تاتنهامی ها به جمع چهار تیم راه یابند در مسیر خوبی قرار خواهند گرفت. آن ها با مربی قبلیشان (ویلاس بوآس) تیم خوبی بودند و حالا با مربی جدید نیز تیم خوبی هستند.»

 

     
آی اسپورت
2014-03-07 23:38:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر