فهرست
پیروزیِ یونایتد و انتقادِ ون گال از شواین‌اشتایگر
پیروزیِ یونایتد و انتقادِ ون گال از شواین‌اشتایگر

پیروزیِ یونایتد و انتقادِ ون گال از شواین‌اشتایگر

آی‌اسپورت – منچستر یونایتد در دومین بازیِ دوستانه‎‌اش در تورِ آمریکا با گل‌هایِ خوان ماتا، ممفیس دپای و آندراس پریرا، سن خوزه ارت‌کوئکس را 3-1 شکست داد. ترکیبِ یونایتد در این بازی چه در نیمه‌یِ اول و چه در نیمه‌یِ دوم، مثلِ بازیِ دو گذشته بود، با دو تغییرِ کوچک. مصدومیتِ آندرس لیندگارد باعث شد تا سم جانستون این بار 90 دقیقه بازی کند و تغییر دیگر سیستمِ تیمِ دومِ یونایتد بود که از 2-4-4 به 1-1-4-4 تبدیل شده بود.
یونایتد در نیمه‌یِ اول با درخششِ لوک شاو بارها از سمتِ چپ دروازه‌یِ سن خوزه را تهدید کرد و نهایتا این خوان ماتا بود که در دقیقه‌یِ 32 گلِ اولِ بازی را با ضربه‌ای که البته بیشتر شبیه به ارسالی کوتاه بود، زد. دقیقا مشخص نشد که ضربه‌یِ ماتا قبل از ورود به دروازه به پایِ ممفیس برخورد کرد یا نه، اما ستاره‌یِ جوانِ یونایتد لازم نبود خیلی به این قضیه فکر کند، چون در دقیقه‌یِ 37 فشارِ رونی رویِ خطِ دفاعِ سن خوزه باعثِ اشتباهی بزرگ از آن‌ها شد و ممفیس هم از این فرصت به راحتی استفاده کرد تا بدونِ هیچ شک و تردیدی این بار دیگر گلِ اولش برایِ منچستر یونایتد را زده باشد. یونایتد در دقیقه‌یِ 42 یک بار دروازه‌اش باز شد تا نیمه‌یِ اول با نتیجه‌یِ 2-1 به پایان برسد.
در نیمه‌یِ دوم حملاتِ یونایتد به سمتِ راست منتقل شد، جایی که پاتریک مک‌نیر و جسی لینگارد هماهنگیِ بسیار خوبی باهم داشتند. این همکاری در نهایت منجر به گلِ زیبایِ آندراس پریرا شد. هافبکِ مستعدِ برزیلیِ یونایتد که در این بازی تقریبا جایش را با عدنان یانوزای عوض کرده بود، بازهم مثلِ بازیِ اول برایِ تیمش درخشید و لویی ون گال را امیدوار کرد. به عکسِ او یانوزای نشان داد در پستِ وینگرِ کارآییِ کمتری دارد و هرچه به باکسِ حریف نزدیک‌تر بازی کند، بیشتر می‌تواند برایِ تیمش مفید واقع شود.
نکته‌یِ جالبِ این بازی هم انتقادِ ون گال از نمایشِ تیمش در نیمه‌یِ دوم و به خصوصِ بازیِ شواین‌اشتایگر بود: «نیمه‌یِ دوم فقط یک هایلایت داشت و آن هم گلِ پریرا بود. شواین‌اشتایگر بازیِ اول خیلی خوب بازی کرد، ولی این بازی بد بود. البته این اتفاق وقتی بعد از 3 روز و 6 جلسه‌یِ تمرین بازی می‌کنی می‌افتد. این هم یک پروسه برایِ بازیکنان است.»
منچستر یونایتد در دیدارِ بعدی‌اش مقابلِ بارسلونا بازی خواهد کرد.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-22 11:15:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر