فهرست
اینفوگراف: پدیده‌ای به نامِ بابا رحمان
اینفوگراف: پدیده‌ای به نامِ بابا رحمان

اینفوگراف: پدیده‌ای به نامِ بابا رحمان

آی‌اسپورت – لوئیس که دو فصل پیش در تیمِ منتخبِ لا لیگا قرار گرفته بود، فصلِ پیش تنها 9 بار در لیگِ برتر برایِ چلسی به میدان رفت و حضورِ دائم سزار آزپیلیکوئتایِ راست‌پا در پستِ دفاعِ چپ باعث شد تا او حالا در آستانه‌یِ بازگشت به ویسنته کالدرون قرار بگیرد.
اما با توجه به اینکه آزپیلیکوئتا قرار است بعد از رفتنِ ایوانوویچ، جایِ او را در دفاعِ راست بگیرد، مورینیو به یک دفاعِ چپ متخصص احتیاج دارد. برایِ همین است که صحبت از پیوستنِ بابا رحمان به چلسی به گوش می‌رسد. مدافعِ جوانِ غنایی در طولِ تنها یک فصل در آزبورگ درخششِ فوق‌العاده‌ای در بوندسلیگا داشت و یکی از مهمترین عوامل رسیدنِ این تیم به رده‌یِ پنجمِ جدول بود.
بابا رحمان سرعتی، تکنیکی و قدرتی است و جدا از اینکه وظایفِ دفاعی‌اش را به خوبی انجام می‌دهد، هروقت لازم باشد می‌تواند با اورلپ‌هایش، در حمله‌یِ تیم هم شرکت کند. او فصلِ پیش متوسطِ 1.4 دریبلِ موفق در هر بازی داشت که برایِ یک مدافع آماری خیلی خوب است. اگر کرنرها را حدف کنیم، رحمان فصلِ پیش بیشترین ارسال را بینِ تمامِ بازیکنانِ بوندسلیگا رویِ دروازه‌یِ حریفان انجام داد (160) که برایش همراه با 4 پاسِ گل هم بود. در ضمن او بیشترین تعدادِ تکل در بوندسلیگا را هم زد (109). این کیفیات قطعا برایِ مورینیو جذاب است و می‌تواند مجابش کند تا ستاره‌یِ غناییِ آزبروگ را به استمفورد بریج بیاورد.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-22 11:50:51
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر