فهرست
نکونام قیدِ بازوبند را زد / به یادِ فرهاد، رحمتی و کریمی
نکونام قیدِ بازوبند را زد / به یادِ فرهاد، رحمتی و کریمی

نکونام قیدِ بازوبند را زد / به یادِ فرهاد، رحمتی و کریمی

آی‌اسپورت- بازگشت نکونام به تیم بی‌حاشیه سایپا یک خبر خوب بود برای دوست‌داران کاپیتان سابق تیم ملی بود. اما تنها نکته‌ای که می‌توانست باز هم جواد را به حاشیه ببرد، بحث کاپیتانی این تیم بود. نکو به تیمی رفت که ابراهیم صادقی باتجربه در آن توپ می‌زند. صادقی از نوجوانان در این باشگاه حضور داشت و از سال 79 هم به رده بزرگسالان سایپا رسید. در تمامی این سال‌ها ابراهیم در سایپا ماندگار شد و چند فصلی است بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو می‌بندد. 
نکونام پیش‌تر نشان داده بود که کاپیتانی برایش اهمیت ویژه‌ای دارد. چه در دورانی که با علی کریمی برای بستن کاپیتانی تیم ملی در رقابت بود و چه زمان‌هایی که با بازگشتش به استقلال با رحمتی و مجیدی برای بستن بازوبند جنگ داشت. 
اما در سایپا اوضاع متفاوت است. آن قدر ابراهیم صادقی بی‌حاشیه و دوست‌داشتنی هست که کسی به خود اجازه نمی‌دهد که با او در بیافتد. جواد نکونام هم در آخرین سال فوتبالش دوست نداشت تمام مشکلات کاپیتانی این سال‌ها را به ضرر خودش تمام کند. به همین دلیل در صحبت با مجید جلالی اعلام کرده به بستن بازوبند کاپیتانی فکر نمی‌کند و دوست دارد صادقی در این تیم کاپیتان بماند. 


کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-22 13:25:30
نظر دهید

۱ نظر
Axel Rose
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۵۶
درمورد کاپیتانی ایشون در تیم ملی حرف و حدیث فراوونه و همه میدونن ایشون چطور بازوبند رو از پیشکسوتش و بزرگترش گرفت ..... از شماره 8 جادویی تیم ملی که اتفاقا اونروزها رابطه جالبی با پرزیدنت به شدت فوتبالی و از قضا استقلالی وقت نداشت و همین موضوع هم بهترین فرصت بود تا ایشون بازوبند رو بپیچونن....

و خیلی خوب هم به یاد داریم که رسانه ها همه همسو باهم و به شدت تصنعی توی دوسال آخر بازی های ملی به شدت بی اثر شماره 6 با اصطلاحات ساختگی از جمله "کاپیتان نکو" و "کاپیتان لالیگایی" خیلی سعی کردند که سطح هافبک دفاعی به شدت معمولی اونروزهای تیم ملی رو تا سطح اساطیر فوتبال ملی بالا بیارن ..غافل ازینکه گربه هیچگاه پلنگ نزاید..

البته که اسطوره شدن به تعداد بازی ملی و بازوبند نبود و نیست و نخواهد بود ....

برای عابدزاده شدن..پروین شدن.. حجازی شدن....دایی شدن... باقری شدن ...مهدوی کیا شدن ... علی کریمی شدن و .... حتی خداداد شدن باید محبوب بود ... نه بوسیدن بازوبند رنگی تیم ملی در بازی ملی اونهم در ورزشگاه ملی ....


و زمان بهترین قاضی زندگیست..
وقتی که سالها از دوران بازیگری تو میگذرد و در میابی که با 145 بازی ملی هم " اسطوره " نشدی ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر