فهرست
درباره جدایی علی‌عسگری از پرسپولیس: خداحافظ استاد!
درباره جدایی علی‌عسگری از پرسپولیس: خداحافظ استاد!

درباره جدایی علی‌عسگری از پرسپولیس: خداحافظ استاد!

آی اسپورت- پایانِ دوران 8 ساله حمیدرضا علی عسگری در پرسپولیس در بستری عجیب اتفاق افتاد. این بازیکن مطابق معمول دوست داشت در پرسپولیس بماند و پیشنهاد خاصی نیز از باشگاه دیگری نداشت. برانکو هم او را در لیست مازاد قرار نداده بود اما هوداران و مدیران باشگاه دیگر علاقه ای به حفظ حمید نداشتند و در نهایت زور گروه دوم چربید تا استاد علی عسگری، به صورت رسمی پرسپولیس را ترک کند.


حضورِ در دربی با پیراهن پرسپولیسِ لیگ ششم زیر نظر افشین قطبی، اولین خاطره فوتبالی ها از حمیدرضا بود. او بهترین روزهای فوتبالش را در پرسپولیسِ آسیایی دایی پشت سر گذاشت و در این سال ها هر هفته به یک پست جدید رفت و فقط در درون دروازه برای تیم بازی نکرد. حمید در این سال ها به خوبی نشان داد که با مفهوم پیشرفت، رابطه خاصی برقرار نمی کند. او به ویژه این اواخر، تبدیل به استاد پاس گل شده بود. پاسِ گل به تیم های رقیب!


قطعی شدن جدایی علی عسگری، هوداران پرسپولیس را سر ذوق آورده و موجب شده آن ها با چنین عکس هایی به خروج «کاپیتان حمید» واکنش نشان بدهند. علیرغم این جدایی، این بازیکن به سادگی فراموش نمی شود و با سوتی هایش، در یاد پرسپولیسی ها باقی می ماند!  آن ها از یاد نخواهند برد که زمانی دلخوشی شان، بازیکنی بود که در زمین می دوید، آدامس می خورد و اشتباه می کرد!


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-22 14:11:39
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۵
نکنه شما آدامس رو میخوری؟ من که آدامس رو می جَوَم...
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۴
خوشحالمون کرد
اینم پرروئه
Alireza
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۲۰
لیگ هشتم بود زملن افشین امپراطور استاد...
امید مهاجر
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۱۳
عامل قهرمان نشدن تراکتور همین استاد بود!
دقایق آخر بازی با سپاهان روی سانتر ارسال در محوطه 6 قدم خواست توپ رو استپ کنه!!!!!! تو 6قدم!!!!
اونم با اون کیفیت استپ!!!! که درنهایت پاس گل برای حریف شد!
یعنی هیچ بازیکن آماتور دیگه ای این تصمیم رو نمیگیره! تو6 قدم فقط توپ رو دور میکنن! حتی بارسلونا با فلسفه مالکیت توپش این کارو میکنه!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر