فهرست
برای میلاد فخرالدینی و غرورش: بچه بچه حرف نزن!
برای میلاد فخرالدینی و غرورش: بچه بچه حرف نزن!

برای میلاد فخرالدینی و غرورش: بچه بچه حرف نزن!

آی اسپورت- بازی های تدارکاتی همانطور که از اسم شان پیداست، برای آماده سازی تیم ها انجام می شوند و نتیجه در آن ها، از کمترین میزان اهمیت برخوردار است. با این وجود به نظر می رسد پس لرزه های شکست در دیدار دوستانه برابر پیکان، هنوز از اردوی استقلال خارج نشده باشند. علیرغم بی توجهی کامل روزنامه حامی باشگاه به این بازی، مهره های آبی این روزها به شدت از باحت برابر تیمی که کمتر از یک هفته بازیکنانش دور هم جمع شده اند و هنوز سرنوشت لیگ برتری شدنش معلوم نیست، ناراضی هستند.


«یک مشت بچه در پیکان بودند که آرزو داشتند ما را از نزدیک ببینند!». این جمله، به خوبی عصبانیت میلاد فخرالدینی از شکست برابر رقیب را عیان می کند. ظاهرا او خودش را با علی کریمی و فرهاد مجیدی اشتباه گرفته و تصور می کند یکی از اساطیر فوتبال ایران است!  مردِ کارت زردهای دو رقمی لیگ چهاردهم چنان با غرور از بازیکنان تیم حریف حرف می زند که انگار یکی از همین بازیکنان بوده اند که در دربی تهران چپ و راست از امید عالیشاه لایی می خورده اند و بارها در یارگیری مغلوب این بازیکن شده اند. شاید بازیکنان پیکان، مهره های جوانی باشند اما «بچه» آن هایی هستند که بعد از دریبل خوردن از یاد مستقیم، انگشت توی چشم او فرو می کنند و یا اینکه با لشکرکشی برای نظرسنجی، بهترین بازیکن فصل می شوند تا ماشین ببرند. یک نفر باید جایگاه میلاد فخرالدینی در فوتبال ایران را برای خود این بازیکن توضیح بدهد تا او توجیه شود که هیچکس برای از نزدیک دیدن او، به هیچ مسابقه ای نمی رود!

کدخبر:9405
  ۱۵  
آی اسپورت
2015-07-22 15:28:27
نظر دهید
۱۵ نظر
s.h
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۳۳
دم نویسنده این مطلب گرم خداییش نیم وجب قدم اینقد قلدر بازی داره اخه؟؟؟؟
مهدی
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۱
باریکلا
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۴
باشگاه ((فرهنگی)) ورزشی فلان
Danial
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۱
دقیقا دیروز که من این مصاحبه رو دیدم همین سوال‌ها تو ذهنم اومد. من نمیدونم این اعتماد به نفس کاذب رو کی‌ به اینها داده؟ مربی‌ تیم باید روی طرز فکر و نگرش بازیکن هم کار کنه و با رفتار درست اگر بازیکنی در توهم هست اون رو از توهم خارج کنه اما انگار مربیان ما اصلا توجهی‌ به این مسائل ندارن. باعث تاسف هست که فخر الدینی و امثال فخر الدینی به خودشون اجازه صحبت با چنین ادبیاتی رو میدن،
سهیل
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۴
واقعا حرف حق جواب نداره
جلیل
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
خودم استقلالیم ولی حرفتون رو تایید می کنم
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۳
اصلا به تیمش کار نداریم
اگه پرسپولیسی هم بود همینو مینوشتین تایید میکردم

فکر کرده کیه این فخرالدینی
چقدر خودشو دست بالا میگیره
ی ساله اومده استقلال
برهانی ده ساله استقلاله تاحالا اینجوری نگفته
جلیل
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۳
خودم استقلالیم ولی حرفتون رو تایید می کنم
علی برنایی
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۰۰
وقتی به کسی که حد و لیاقتش نهایتا توپ جمع کنی یا تدارکاتچی بودن یه باشگاه پولهای آنچنانی می دن خوب معلومه افسار پاره می کنه و یه مشت مزخرف بلغور می کنه ... ضمنا عاشق آی اسپورتم با این جملش :
"چنان با غرور از بازیکنان تیم حریف حرف می زند که انگار یکی از همین بازیکنان بوده اند که در دربی تهران چپ و راست از امید عالیشاه لایی می خورده اند و بارها در یارگیری مغلوب این بازیکن شده اند"
ali
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
این آقا همونی بود که برای 2 دقیقه بازی بیشتر تو استقلال کلی ضد کیروش حرف زد و از قلعه نوعی حمایت کرد
-
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۳۶
به عنوان یخ استقلالی 100 درصد قبول دارم حرفتون رو از همه نظر!
بچه دقیقا همین بچه است که معلوم نیست از کدوم دارقوز آبادی بلد شد اومد استقلال حالا شده آدم، اخه چاقال دفاع راستای ما جواد زرینچه و محمد نوازی و حیدری بودن تو چی میگی این وسط بچه !!!!!
پویا
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۵۴
حال کردم خدایی!!!!!!
saeed
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۰۲
گل گفتی
منم حسابی خندم گرفت از حرف زدنش
ساسان
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۸
خداییش چثد احساس بزرگ بودن میکنه این بچه بابا یکی نیست بگه تو برو لایی هایی که از عالیشاه خوردیو بشمر بعد شاخ بازی در بیار با نیم وجب قدت
مرصاد
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۱۷
دمتون گرم . مگه شما بتونید این افراد کوته فکرو سرجاشون بنشونید .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر