فهرست
گزارش روز: بارسا به چهار بازیکن جدید نیاز دارد
گزارش روز: بارسا به چهار بازیکن جدید نیاز دارد

گزارش روز: بارسا به چهار بازیکن جدید نیاز دارد

آی اسپورت- بارسای آینده، شروع به شکل گرفتن کرد. تیم مدیریتی بارسا دیروز چشم اندازهایی را که برای آینده ی بارسلونا مدنظر دارد معرفی کرد. دیروز رئیس باشگاه بارسلونا "جوسپ ماریو بارتومئو"  در دیداری با "خوردی مستره" نایب رئیس ورزشی باشگاه، "آندونی زوبیزارتا" مدیر ورزشی و "تاتا مارتینو" طرحی از آینده ی باشگاه بارسلونا ترسیم کردند. این طرح بلند مدت از تعدادی طرح کوتاه مدت تشکیل شده است.

پیش از شروع بحث بر سر طرح های کوتاه مدت، بارتومئو ، مستره و زوبیزارتا اطمینان حاصل کردند که تاتا مارتینو تمایل دارد همچنان مربی بارسا باشد. او تا 2015 با باشگاه قرارداد دارد اما باشگاه قصد دارد قرار داد وی را تا ژوئن 2016 تمدید کند.

پس از اطمینان از جایگاه مربی گری، بارسا قصد دارد برای فصل بعد تیم قوی تری را روانه ی میدان کند. در واقع مدیران بارسا میخواهند در سه بخش از تیم کنونی بارسا تغییر ایجاد کنند تا مثل این فصل در میانه ی راه دچار لغزش نشوند: دروازه، میانه ی خط دفاع و خط میانی.

به نظر می رسد مراحل بستن قرارداد با "مارک آندره تر اشتگن" به پایان رسیده و احتمالا باید از فصل بعد تر اشتگن را به جای والدس درون دروازه ی بارسا ببینیم. در مرکز دفاع بارسا به بازیکنی با اعتبار و تجربه ی بین المللی  نیاز دارد. بازیکنی که بتوانددر تمام بازی ها به طور فیکس برای بارسا به میدان رود. بارسا تاکنون اسامی مختلفی را برای این پست اعلام کرده است که نشان می دهد باشگاه کاتالونیایی نیازمند بازیکنی با سرعت بالا، قدرتمند در دفاع هوایی و ماهر در بازی بدون توپ است.

علاوه بر این بارسا نیازمند بازیکن جوانی برای مشارکت در این پست است که بتواند در مواقع لازم به عنوان جانشین به میدان برود و پس از کسب تجربه به ترکیب اصلی راه یابد.

در پست هافبک آن ها نیاز به بازیکنی با خصوصیات تهاجمی و قدرت فیزیکی ویژه دارند. کسی مانند آرتورو ویدال بازیکن شیلیایی یوونتوس که می تواند به خوبی نیازهای آبی و اناری ها را برطرف کند.

بقیه مسایل به اتفاقات محتمل فصل نقل و انتقالات بستگی دارد. جناح راست درصورتی که دنی آلوس باشگاه را ترک کند قوی تر خواهد شد. همچنین باشگاه می تواند درصورتی که الکسیس یا پدرو قصد رفتن به تیم دیگری را داشتند یک مهاجم تراز اول در حد مولر، ون پرسی یا آگرو خریداری کند.

حداقل دو ترانسفر

در مرحله ی اول باشگاه باید دو گره مهم را در رابطه با نقل و انتقالات حل کند. اولی مساله ی پایان قرار داد آلوس در سال 2015 است. باشگاه می تواند از خروج آلوس پول خوبی به جیب بزند و خود را آماده ی خرید بازیکنان جوان کند.

دومی  می تواند الکسیس سانچس، سانگ یا پدرو باشد. این بازیکنان همگی از باشگاه های دیگر پیشنهاد دارند و درصورت موافقت بارسا می توانند با رقم خوبی از باشگاه جدا شوند. سانگ بازیکنی است که علیرغم نیمکت نشینی هرگاه به میدان رفته بد بازی نکرده اما نقش کمش در تاکتیک تیم می تواند به جدایی او بیانجامد. پدرو نیز مستعد ترانسفر شدن است همچنین بازیکنان کوچک تر مثل کوئینکا، آفلای و دوس سانتوس هم ممکن است با پایان فصل تیم را ترک کنند.

     
آی اسپورت
2014-03-08 02:10:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر