فهرست
آقا مجید عصبانی می‌شود: قانون بازیکن سرباز را بردارید
آقا مجید عصبانی می‌شود: قانون بازیکن سرباز را بردارید

آقا مجید عصبانی می‌شود: قانون بازیکن سرباز را بردارید

آی اسپورت - در لیست خرید این فصل سایپا، سه بازیکن بالای 30 سال دیده می‌شوند. مجید جلالی در لیگ پانزدهم بر خلاف سال قبل، ترجیح داده جوانگرایی را فراموش کند و سراغ بازیکنان پا به سن گذاشته برود. شاید بتواند تا حدی این کار جلالی را واکنشی به فرستادن بازیکنان جوانش به دو تیم نظامی تراکتورسازی و ملوان دانست. جلالی فصل پیش در سایپا به جوان‌های زیادی میدان داد. جوان‌هایی که امسال یا سال بعد، تیم‌های نظامی برای آن‌ها دندان تیز می‌کنند و با استفاده از امتیاز استفاده از بازیکنان سرباز آن‌ها را به تیم‌شان می‌برند. جلالی در نامه‌ای که به عنوان راه‌هایی برای بالا بردن کیفیت لیگ برتر به مهدی تاج فرستاده، این موضوع را در همان بند اول گوشزد کرده است: «در جهت برداشته شدن قانون بکارگیری سربازان در تیم‌های نظامی، تلاش همه جانبه صورت گیرد؛ مطمئن باشید برداشته شدن این قانون، هم به پیشرفت فوتبال کمک می‌کند و هم به پیشرفت تیم‌های نظامی.» جلالی این بار اعتراضش به این قانون را علنی‌تر از همیشه نشان داده و می‌خواهد هر طور شده با این قانون مقابله کند. قانونی که به واسطه آن، نمی‌توان از هیچ مربی لیگ برتری انتظار جوانگرایی داشت. فولاد به عنوان یکی از بازیکن پرورترین تیم‌های لیگ برتر فصل آینده به اندازه یک تیم در تیم‌های نظامی بازیکن خواهد داشت!

کد خبر: 9406
  ۱۶  
آی اسپورت
2015-07-22 14:57:02
نظر دهید

۱۶ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۳
تراکتور مفت خور
محسن
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
جالبه پرسپولیس و استقلال که تنها تیمهای کاملاً دولتی هستندکه مستقیماً زیر نظر وزارت ورزش و دولت اداره می شوند نمی توانند بازیکن سرباز بگیرند بعد تیم کارخونه تراکتورسازی مفت مفت بازیکن سرباز میگیره. حالا ملوان از ابتدای تأسیسش یه تیم نظامی بوده حرفی نیست ولی تراکتور برای چی!؟ خجالت آوره واقعاً. یا پرسپولیس و استقلال را بدید بخش خصوصی یا از حق خودشون که گرفتن بازیکن سرباز به عنوان امریه هست محروم نکنید.
محسن
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
جالبه پرسپولیس و استقلال که تنها تیمهای کاملاً دولتی هستندکه مستقیماً زیر نظر وزارت ورزش و دولت اداره می شوند نمی توانند بازیکن سرباز بگیرند بعد تیم کارخونه تراکتورسازی مفت مفت بازیکن سرباز میگیره. حالا ملوان از ابتدای تأسیسش یه تیم نظامی بوده حرفی نیست ولی تراکتور برای چی!؟ خجالت آوره واقعاً. یا پرسپولیس و استقلال را بدید بخش خصوصی یا از حق خودشون که گرفتن بازیکن سرباز به عنوان امریه هست محروم نکنید.
AmiN
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۳۶
خاک بر سر تراکتورکه با این وضیعت بازم قهرمان نمیشه خخخخ تازه جشن نایب قهرمانی هم میگیره
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۳۹
جلالی خودش توپاس بودی نفر اول مفتخورا بود(جلالی حیاکن تراختور رورهاکن(*) تو تبریزمنتظرتیم
امیر
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۴۶
تراکتور بیشرف
امیر
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
آقا معلم زمانی که مربی تراکتور بودی چرا اعتراض نکردی به این موضوع، اگه بده اون زمان هم بد بود
یه کم شخصیتم بد نیست، شما مشکلتون یه چیز دیگس
دکتر مهندس مملکت میرن سربازی جونشون در میاد، آقایون فوتبالیست که کارت پایان خدمت جعل می کنن خونشون رنگینتره؟؟؟؟ تراکتور به این بازیکنا حال داده، وگرنه مجازات جرم اینا زندانه
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۲
تا وقتی رییس کانون مربیان فوتبال ایرانی تویی وضع فوتبالمون اینه اینقدر سرباز میگریم خود تو روهم میاریم بعنوان سرباز به تراختور تا بترکی.
علی
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۲۳
خدایی راست میگه اینکار باعث میشه لیگ پیر بشه چون یه تیم بازیکنو میسازه یه تیم دیگه استفاده میکنه
از اونجایی که خدمت سربازیو را هم نمیشه نرفت میتونن قرار داد اینجور بازیکنا را قرضی کنن که حداقل برگردن به تیمی که ساختتشون
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۰
ایشالا امسال تراکتور مفت خور جشن نائب قهرمانی میگره ترک ها هم میریزند خیابون .خخخخخخ
سعید
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۰۹
خواهشا ادب رو رعایت کنید ، تو ترکیب تراکتور ، سه تا بازیکن سرباز تو ترکیب اصلی هستن بقیشون ذخیره ، چرا الکی حاشیه درست میکنید ، در ضمن کیسه و لنگ بازم با حمایت وزارت ورزش ، همیشه نهم ، هفتم ، یا سیزدهم جدول هستش .تراکتور یه برند برتره هر بازیکنی دوست داره بیاد تراکتور .
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۰۹
امسال بختیارو سروش رفیعی احمد عبدالله زاده ارش افشین شهاب کرمی سروش سعیدی و ... رو بردن از فولاد سال دیگه نوبت به شریفاتو هادی حببی نژادو ، بهمن جهان تیغ میرسه ،، واسه این ایران متاسفم که طرفدار ترک هارو میگیره ، انگار یادشون رفته که نفت از خوزستان استخراج میشه .
میرحامد
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۱۴
می گین تراختور مفت بازیکن گرفته درست تبعیض شده درست، اما من موندم بودجه 18 میلیاردی دولتی که به استقلال و پرسپولیس دادن تبعیض نیست، تراختور 8 میلیارد بودجه دولتی داره، یا سپاهان مگه تیم صنعتی نیست چرا 12 میلیارد بودجه دولتی میگیره، مگه پاس و فجر و ملوان سرباز نمی گرفتن، ما چیکار کنیم تراختور نظامی شده چرا توهین می کنین، احد عظیم زاده، یونس ژایله، شفق، زنوزی، هریسچیان چند بار تمایل به خرید تراختور کردن، ضمن پیشنهاد 250 میلیاردی عظیم زاده برای 5 سال اجاره، اینکه تبعیضهایی که به نفع استقلال و پرسپولیس و سپاهان میشه نمی گین و فقط تراختور نشان از نفرتتون از ماست که برامون کاملاً واضحه، اول تبعیضایی که به نفعتوته بگین بعد دوتا سرباز تراختورو، استقلال پرسپولیس دوتا مشتری نداشتن بخرنشون اما تراختور هرسال چندین مشتری داره، که متاسفانه نمی فروشن، شما حق ندارین توهین کنین، تبریز و آذربایجان از لحاظ فرهنگ و شعور ملتش در مقابل فرهنگ تبلیغاتی دروغین شما فقط سکوت می کنه اما هممون میدونیم مفت خور سه تیم دردانه هستن یا تراختور
فولاد مونیخ
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۲۹
تازه آکادمیه فولاد داره ثمر میده ،ولی ضاهرن با این وضع نه تنها قرار نیست نفعش به ما برسه بلکه به جز تلف شدن کلی زحمت و هزینه ،نتیجه ای جز تقویت تیم های رقیبمون نداره !!!

جالبه بدونین درجریان خصوصی عمده سهامه شرکت فولاد خوزستان به بنیاد تعاون سپاه واگذار شده .یعنی اصولن باید فولاد هم مثل تراکتور تیم نظامی محسوب بشه . منتها فرق فولاد با تراکتور ،رانته!! که اونا دارن ولی ما نداریم !!!

بهتر اینه که تیمها نظامی بدنبال این باشند که از طریق استعدادیابی در پادگانها ، فوتبالیستهایی که به هر دلیل نتونستن به جایی برسن رو کشف و به فوتبال کشور معرفی کنن که در نهایت به سود فوتبال و منافع ملی باشه نه اینکه به دنبال نتیجه گرایی و استفاده از محصولات دیگر باشگاه ها برن، که نتیجه ای جز دلسرد شدن باشگاه ها از بازیکن سازی و تضعیف تیم های ملی نداره!!
توجه داشته باشید که بودند استعدادهایی مثل مهدی طارمی که بهترین سالهای فوتبالیشون رو در پادگان گذروندن و دیده نشدن!!! مطمئن باشید در بین این غریب به یک میلیون نفر سرباز مملکت، به اندازه یک تیم فوتبال بازیکن با استعداد وجود داره.
میرحامد
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۰۲
خوزستانیا هرچی بگن حق دارن هرسال بازیکنای خوبشونو ازشون میگیرن یا با پولای میلیاردی دولتی سپاهان یا با وسوسه تیم ملی برای استقلال و پرسپولیس که تیم ملی شده مخصوص این دوتا امسال تراختوره، ضمنا ملوانم چهارتا بازیکن گرفته سالهای قبل پاس به مربیگری این آقا ماشی حساب ، بقیه هیچی نگن بهتره، به خدا قسم ما راضی نیستیم از فولاد سرباز بگیریم پارسال که فولاد قهرمان شده همه آذربایجان خوشحال بودن، اما بقیه هیچی نگین، شما که از هر فرصتی استفاده می کنین تا توهین کنین لطفاً... ، بخصوص مرد جادو
جلیل
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۲۸
من میگم الان جای این بحثا نیست.الان همچنان زمان جشن و پایکوبیه.اصفهان 2-2 شده چرا نمی فهمید؟2-2
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر