فهرست
عکس روز: کرار-جباری تکرار می شود؟
عکس روز: کرار-جباری تکرار می شود؟

عکس روز: کرار-جباری تکرار می شود؟

آی اسپورت- اولین حاشیه پررنگ جام کرار توی لباس آبی، در اولین مقطع حضور او در این باشگاه رقم خورد. جایی که بازیکن عراقی و مجتبی جباری بر سر زدن صربه ایستگاهی جر و بحث کردند و مجتبی اجازه ضربه زدن به جاسم را نداد و جاسم حرف هایی بر علیه او زد و درگیری میان این دو، به قهر جباری از تیم و تنبیه انضباطی کرار ختم شد.


مشابه آن اتفاق، این روزها در تمرین استقلال مشاهده می شود. در این تمرین ها به هنگام انجام بازی های گروهی بارها چند بازیکن به صورت همزمان برای نواختن ایستگاهی آماده شده اند و همواره کرار نیز در بین این بازیکن ها دیده می شود. با این وجود بعید به نظر می رسد جر و بحث های تمرینی در مورد ایستگاهی بین این بازیکنان، به زمین مسابقه نیز کشیده شود. چرا که آرش برهانی و امید ابراهیمی اساسا به قهر و آشتی در مقیاس جباری معتقد نیستند و میثم مجیدی در این باشگاه تازه واردتر از کرار محسوب می شود.


در روهای اخیر، حساسیت استقلالی ها روی جاسم کرار به مراتب بیشتر از گذشته شده و رفتارهای او مدام زیر ذره بین قرار می گیرد. شاید تنها یک حاشیه دیگر برای کنار گذاشتن او از جمع آبی ها کافی باشد. به ویژه در روزهایی که پرویز مظلومی اصرار زیادی دارد که توانایی اش در زمینه کنترل بازیکنان را در رسانه ها ثابت کند.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-22 15:38:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر