فهرست

پاسخ یک رئالی به مورینیو: اگر مقابل او قرار بگیریم ،‌خوش تیپ خواهیم بود

آی اسپورت- ‌روزنامه ال موندو دپورتیوو از قول منابع نزدیک به رختکن رئال مادرید، از واکنش جالب یکی از بازیکنان رئال نسبت به حرفهای اخیر مورینیو پرده برداشت .
مربی پرتغالی اخیرا گفته بود که برخی بازیکنان رئال مدام پیش از بازیها به ظاهرشان در مقابل آینه می رسیده اند که یکی از اعضای رئال پس از شنیدن این صحبت ها به کنایه گفته است:" ‌اگر مقابل مورینیو بازی کنیم ، خوش تیپ خواهیم بود ."‌

رختکن رئال مادرید البته سعی می کند بدون توجه به حاشیه های بیرونی کارش را پیش ببرد. آخرین نمونه اش ایکر کاسیاس بود که در پاسخ به خبرنگاران در مورد حرفهای مورینیو گفت که ترجیح می دهد در مورد مسائل "‌بیهوده "‌صحبتی نداشته باشد .
مورینیو پس از جدایی از رئال چند باری علیه تیم سابقش صحبت کرده بود که نمونه اش پیش از بازی دوستانه رئال و چلسی در تابستان گذشته، ‌رونالدوی برزیلی را رونالدوی واقعی انداخته بود تا ستاره پرتغالی جوابش را گفتن این جمله که "‌در بشقابی که در آن غذا خورده ام ،‌آب دهان نمی اندازم" بدهد.
در حال حاضر رئال مادرید صعودش به مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ را تقریبا قطعی کرده و اگر چلسی بتواند از پس گالاتاسرای بر بیاید،  ‌شانس تقابل دو تیم در مرحله بعدی جام باشگاه های اروپا وجود دارد .

     
آی اسپورت
2014-03-08 09:26:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر