فهرست
نگاهی بر نیمکت‌های لیگ پانزدهم؛ شانزده مربی و یازده تغییر!
نگاهی بر نیمکت‌های لیگ پانزدهم؛ شانزده مربی و یازده تغییر!

نگاهی بر نیمکت‌های لیگ پانزدهم؛ شانزده مربی و یازده تغییر!

آی‌اسپورت- راه‌آهن و نفت‌مسجدسلیمان دو تیمی بودند که فصل گذشته راهی لیگ یک شدند. این دو تیم در اواسط فصل، سرمربی‌شان را تغییر دادند. سپاهانِ قهرمان هم در همان اوایل فصل حسین فرکی را جایگزین کرانچار کرد. همان طور که اولیویرا جایگزین خطیبی شده بود. درخشان در پرسپولیس جایگزین دایی شد و برانکو هم جای حمیدخان را گرفت. تارتار از گسترش جایگزین مرفاوی شد. مرفاوی به پیکان رفت. کمالوند جایگزین تارتار شد. نصرت رفت، خارجی رفت، فیروز کریمی مربی ملوان شد.
در پایان لیگ چهاردهم، نفت تهران، ذوب‌آهن، فولاد خوزستان، استقلال، سایپا، پدیده و استقلال خوزستان تیم‌های بودند که در طول لیگ دست به تغییر سرمربی نزدند. اما همین تیم‌ها هم در فاصله لیگ چهاردهم تا پانزدهم سرمربی‌شان را تغییر دادند. قرار بود سرمربی نفت تهران را در استقلال ببینیم تا همان اولِ تعطیلات دو تغییر دیگر مشاهده شود. اما با کنار رفتن منصوریان، این پرویز مظلومی بود که هدایت آبی‌ها را دسنخوش تغییر کرد. پدیده هم رضا مهاجری را جایگزین مرزبان کرد.
حالا در ابتدای لیگ پانزدهم فقط منصوریان، گل‌محمدی، اسکوچیچ، جلالی و ویسی در تیم فصل قبل‌شان ماندگار شدند. شانزده تیم و یازده تغییر!


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-07-22 17:27:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر