فهرست
کنایه مدیرعامل پیکان: راه‌آهن اصفهان!
کنایه مدیرعامل پیکان: راه‌آهن اصفهان!

کنایه مدیرعامل پیکان: راه‌آهن اصفهان!

آی اسپورت- سرانجام بعد از مدت‌ها انتظار کشیدن امروز رای نهایی پرونده‌ی بازیکن متخلف راه‌آهن اعلام شد و کمیته‌ استیناف با نقض رای قبلی خود حکم به ماندن راه‌آهن و سقوط پیکان را داد. حالا جشن و پایکوبی در اردوی راه‌آهنی‌ها برپا شده اما در دیگر سو پیکانی‌ها مات و مبهوت این حکم شده‌اند. پس از اعلام رای محمد شیعی، مدیرعامل پیکان، در گفتگویی تند و صریح از مسئولان فدراسیون انتقاد کرد. شیعی گفت: "ما فقط به رأی فدراسیون فوتبال می‌خندیم و همچون کفاشیان همان خنده‌ها را نسبت به کسانی که این بلا را سر فوتبال آورده‌اند داریم. ما فردا و یا نهایتاً شنبه جلسه اضطراری هیأت‌مدیره را درخصوص رأی فدراسیون فوتبال برگزار خواهیم کرد و درمورد این مسئله تصمیم لازم را می‌گیریم. از حق خودمان کوتاه نخواهیم آمد و پس از اینکه مشورت‌های لازم صورت گرفت اقدامات اجرایی را انجام می‌دهیم. مردم خودشان بهترین قاضی هستند و افکار عمومی درمورد این مسائل بهترین قضاوت را انجام می‌دهد.حضور سومین تیم اصفهانی را به سازمان لیگ تبریک می‌گوییم. راه‌آهن اصفهان توانست به لیگ برتر بیاید و ما هم به تمام مسئولان تبریک می‌گوییم. همانطور که کفاشیان به همه مسائل می‌خندد ما هم از او یاد گرفته‌ایم که تنها به این رأی و مصاحبه‌اش بخندیم. همان خنده‌هایی را خواهیم کرد که کفاشیان انجام داده آن هم برای کسانی که چنین بلایی را بر سر فوتبال آورده‌اند."


کد خبر: 9401
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-22 21:21:40
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۱۴
بالاخره تو این فوتبال کثیف یکی داد زد که مافیای اصفهانی حکمفرماس و کفاشیان تو راسش داره کثیفترین فدراسیون تارخ بشرو اداره میکنه
امیر تبریز اوغلی
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۳۸
راست میگه
سعید
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۱۱
بله ، راه آهن اصفهان ، آقای کفاشیان اون از تراکتور این از پیکان .
احسان
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۳۰
اقا چه ربطی داره به اصفهانی ها ....دادستانی کمیته استیناف رو تهدید کرده اونهام ترسیدن ....وقتی شما میترسی به جای دادستانی گیر می دی به اصفهان خوب از کمیته استیناف چه توقعی داری ؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر