فهرست
نکونام: مربی شدن من به عهده‌ی فدراسیون است
نکونام: مربی شدن من به عهده‌ی فدراسیون است

نکونام: مربی شدن من به عهده‌ی فدراسیون است

آی اسپورت- عصر امروز جواد نکونام برای اولین بار با پیراهن ساپیا به میدان رفت. بعد از این مسابقه نکونام در مورد شرایط خود و آمدن به سایپا و همچنین مربی‌شدن تیم‌ملی گفت:
با صحبت جلالی سایپایی شدم
جواد نکونام پس از دیدار دوستانه تیم‌های صبای قم و سایپا درباره حضورش در جمع شاگردان مجید جلالی گفت: با توجه به شرایطی که وجود داشت و بعد از صحبت با جلالی و رضایی نهایتاً تصمیم گرفتم سایپا را برای ادامه فوتبالم انتخاب کنم.

بازیکنان سایپا باتجربه هستند
من تا امروز با تیم نبودم و از امروز به جمع بازیکنان اضافه شدم. باید زمان رو به جلو برود تا ببینیم وضعیت تیم به کجا کشیده می‌شود، تنها مسئله‌ای که از سایپا می‌دانم این است که بازیکنان این تیم چندین سال است کنار هم فوتبال بازی می‌کنند و امیدوارم نتیجه‌ای در شأن سایپا کسب کنیم.
مربی شدن من به عهده‌ی فدراسیون استمن هرگز چنین صحبتی نکردم که دوست دارم برای تیم ملی بازی کنم، بلکه گفتم حاضرم با هر عنوانی چه بازیکن، چه مربی و چه حتی تدارکات به تیم ملی کمک کنم. همانطور هم که دیروز گفتم با توجه به اینکه من مشغول بازی کردن برای سایپا هستم، حضورم به عنوان مربی تیم ملی مربوط به باشگاه و فدارسیون فوتبال است.

فوتبالم را دور از حاشیه به پایان می‌رسانم
کسی از آینده خبر ندارد اما واقعیت این است که من سال‌های زیادی نمی‌توانم بازی کنم و به خاطر همین تصمیم گرفتم در چند سال آخر به یک تیم بی‌حاشیه و خوب بیایم تا فوتبالم را در آرامش تمام کنم.

یاد خاطرات دستگردی به‌خیروقتی به دستگردی آمدم خاطرات گذشته برایم زنده شد، از روزی که برای تمرین به اینجا آمدیم تا روزی که قهرمان شدیم و برد و باخت‌های زیادی داشتیم. واقعا تمام این خاطرات از مقابل چشمانم عبور می‌کرد.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-22 21:48:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر