فهرست
گزارش تمرین استقلال؛ ترک تمرین مظلومی و دور پلیسی آقای مربی!
گزارش تمرین استقلال؛ ترک تمرین مظلومی و دور پلیسی آقای مربی!

گزارش تمرین استقلال؛ ترک تمرین مظلومی و دور پلیسی آقای مربی!

آی اسپورت- تمرین استقلال عصر امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد. این تمرین با حواشی جالبی هم همراه بود. مهم‌ترین نکات تمرین امروز ابی پوشان به صورت زیر است:
- پرویز مظلومی و میلاد فخرالدینی زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی را ترک کردند و این شایعه مطرح شد که آن‌ها به خاطر عدم پرداخت پول به بازیکنان استقلال محل تمرین را ترک کرده‌اند. در اواسط تمرین اعلام شد که مظلومی به‌خاطر شرکت در جلسه با سبک دست تمرین را ترک کرد. علاوه بر مظلومی و فخرالدینی، خسرو حیدری هم دیگر غایب تمرین امروز بود.
- اتفاق عجیب و غریب دیگر امروز این بود که یکی از مربیان جوان استقلال به هنگام ورود به ورزشگاه آزادی حرکات عجیبی با خودروی خود انجام می‌داد. وی در بدو ورود دور پلیسی زد که همین مسئله باعث شد تا مسئولان حراسات ورزشگاه آزادی از این موضوع متعجب شده و قصد داشتن در این مورد به مسئولان استقلال تذکر دادند.- مجید صالح در ابتدای تمرین برای بازیکنان صحبت کرد و سپس آن‌ها به مدت 20 دقیقه به دور زمین دویدند و بعد به کارهای تاکتیکی پرداختند.- ریوالدو بازیکن برزیلی استقلال نیز بعد از 30 دقیقه دویدن محل تمرین آبی‌پوشان را ترک کرد.- حدود 100 نفر از تماشاگران استقلال در تمرین امروز حاضر بودند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-22 22:43:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر