فهرست
ادعای باورنکردنی برانکو؛دنبال بازی هجومی هستیم!
ادعای باورنکردنی برانکو؛دنبال بازی هجومی هستیم!

ادعای باورنکردنی برانکو؛دنبال بازی هجومی هستیم!

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس مدعی شد که دوست دارد پرسپولیس با شیوه‌ای هجومی بازی کند. برانکو که از پیروزی 5 بر صفر تیمش در مقابل تیم نماینده ترکمنستان خوشحال بود گفت:« ما با انجام یک بازی هوشمندانه و منطقی و البته هجومی به این پیروزی دست یافتیم. این پیروزی نشان داد که تیم من می‌تواند یک بازی کاملا هجومی ارائه بدهد. ما با استفاده از بازیکنانی چون علی علیپور و البته بازیکنان هجومی دیگری که در اختیار داریم این پتانسیل را داریم که در لیگ هم یک بازی هجومی ارائه بدهیم. مطمئنا من به دنبال یک فوتبال تهاجمی هستم. با توجه به سابقه‌ای که پرسپولیس دارد دوست دارم این تیم در لیگ یک فوتبال تهاجمی ارائه دهد.» برانکو در حالی این حرف‌ها را می‌زند که تیم ملی ایران هم در دوره او بازی‌های هجومی و زیبایی انجام نمی‌داد. تیم ملی ایران با هدایت او بیشتر به دنبال ارائه بازی‌های نتیجه‌گرا بود و معمولا از روی ارسال‌های بلند و ضربات سر به گل می‌رسید. تازه او در آن زمان بازیکنانی مثل علی کریمی، مهدوی مهدوی کیا، حسین کعبی و ... را در اختیار داشت که متخصصین بازی هجومی بودند. اما پرسپولیس امروز مشخصا چنین بازیکنانی ندارد. ضمن اینکه احتمالا ضعف حریف ترکمنستانی هم در کسب پیروزی دیروز پرسپولیس موثر بوده است. اما در لیگ برتر خودمان تیم‌هایی با این درجه از ضعف وجود ندارند و بعید است پرسپولیس بتواند چنین پیروزی‌های پرگلی به دست بیاورد. سابقه ذهنی ما از برانکو می‌گوید که اصلا نباید منتظر ارائه بازی‌های هجومی و زیبایی از پرسپولیس باشیم.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2015-07-23 10:48:21
نظر دهید
۵ نظر
پوریا
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۰۳
بازی ایران کره بازی ایران نیوزلند بازی دوستانه ایران بوسنی بازی رده بندی ایران بحرین بازی دوستانه ایران کرواسی بازی ایران ژاپن تو آزادی بازی ایران آلمان نیمه ی اول بازی با مکزیک و ....
چند نمونه دیگه میخوای دوست عزیز؟!
-
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۵۸
حالا شما پیش داوری نکن!! نماینده ترکنم ضعیف بود تیم گنجربیرلی که تو لیگ برتر ترکیه بازی میکنه چی؟؟ تازه اگه پرسپولیس مثل ایران اون زمان هم بازی کنه خیلی خوبه ما قبول داریم شما برو حرص استقلال رو بخور که با نیروی زمینی هم مشکل داره!!
امیر آرمان پور
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۱۵
شما سابقه ذهنیتو واسه خودت نگه دار .دلیلی نداره هر چیزی که به ذهنتون میرسه تایپش کنین و بزارین رو سایتتون
به کوری چشم بدخواها امثال تیممون قهرمان میشه
امیر
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۵۰
هه
حالا ی مربی خوبم که اومده بازیکنا هم همه روحیه دارن ایشالله که خوب بازی میکنیم به کوری چش اس اس
ی مربی میتونی 1000 تا تاکتیک بلد باشه حالا چون اون موقع بازی هومهوجومی نداشت الانم نداره؟؟؟؟؟
نقدت کاملا غیرمنطقیه
محمد علی ذاکری
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۴۹
از نظر من امسال قهرمانیم .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر