فهرست
اینفوگراف: ساری و خطِ میانیِ جدیدش در راهِ بازسازیِ ناپولی
اینفوگراف: ساری و خطِ میانیِ جدیدش در راهِ بازسازیِ ناپولی

اینفوگراف: ساری و خطِ میانیِ جدیدش در راهِ بازسازیِ ناپولی

آی‌اسپورت – ناپولی افتِ بدی در فصل پیش داشت و در حالیکه به ادعایِ مالکش، دورلیو دلورنتیس، قرار بود برایِ قهرمانیِ سریِ آ بجنگد، به رده‌یِ پنجم سقوط کرد. جدا از خطِ دفاعیِ ضعیفِ ناپولی که فصلِ پیش 54 گل خورد (دوازدهمین خطِ دفاعیِ ضعیفِ لیگ)، کمبودِ خلاقیت و جنگندگی در خطِ میانیِ این تیم هم به شدت محسوس بود.
برایِ پوششِ این ضعف، مائوریتزیو ساری، مربیِ جدیدِ ناپولی، آلن و میرکو والدیفیوری را به تیمش اضافه کرده است. آلن فصلِ پیش بیشترین تکل را در سریِ آ زد (162). نزدیک‌ترین بازیکن در این زمینه به او خوان خسوس بود که 108 تکل زده بود. در واقع آلن در کلِ 5 لیگِ برترِ اروپا تنها انگولو کانته را در جدولِ تکل‌زنان بالاتر از خودش دید.
کنارِ آلن که جنگندگی را به خطِ میانیِ ناپولی می‌آورد، میرکو والدیفیوری بعدِ خلاقیت را به این تیم اضافه خواهد کرد. والدیفیوری فصلِ پیش بیشترین موقعیتِ گلزنی را در سریِ آ خلق کرد (89) و بیشترین پاسِ گل رویِ ضرباتِ آزاد را داشت. چنین بازیکنی برایِ ساری که در دفترچه‌یِ مربیگری‌اش 33 نوع بازی در ضرباتِ آزاد دارد (!)، می‌تواند نقشی حیاتی در ناپولی بازی کند.
به علاوه‌یِ این دو مهره‌یِ جدید اگر مارک همسیکِ باتجربه به پستِ قبلی‌اش بازگردد و مثلِ دورانِ بنیتز مجبور نشود به عنوانِ مهاجم پشت به دروازه‌یِ حریف بازی کند، می‌تواند نقشِ مهمی در بازسازیِ تیمِ محبوبِ جنوب ایتالیا داشته باشد.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-23 11:20:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر