فهرست
ممفیس: می‌خواهم اسطوره‌یِ یونایتد بشوم
ممفیس: می‌خواهم اسطوره‌یِ یونایتد بشوم

ممفیس: می‌خواهم اسطوره‌یِ یونایتد بشوم

آی‌اسپورت – لویی ون گال هیچوقت قبل از پایانِ فصل سراغِ خریدِ بازیکنِ جدید نمی‌رود، چون اعتقاد دارد این کار، تمرکزِ تیمش را به هم می‌زند. اما او در موردِ ممفیس دپای استثناء قائل شد و پیش از باز شدنِ پنجره‌یِ نقل و انتقالاتِ تابستانی، با ستاره‌یِ جوانِ آیندهوون به توافقِ نهایی رسید.
همین امر اهمیتِ ممفیس و آینده‌ای که ون گال برایش در یونایتد متصور است را نشان می‌دهد؛ آینده‌ای که خودِ ممفیس هم دیدِ روشنی از آن دارد: «راستش را بگوییم، من می‌خواهم اسطوره‌یِ یونایتد بشوم. من فشارِ زیادی در هر بازی رویِ خودم می‌آورم تا پیشرفت کنم. من هنوز جوانم و لیگِ برتر لیگی بسیار متفاوت با باقیِ لیگ‌ها. من فعلا کارم را می‌کنم و شاید وقتش که رسید اسطوره‌یِ یونایتد بشوم. اما فعلا این حمایتِ هواداران و اسطوره‌هایِ بزرگِ باشگاه از من خیلی دلگرم کننده است. واقعا ازشان سپاس‌گذارم.»
با اینکه بعد از جامِ جهانیِ 2014 باشگاه‌هایِ زیادی دنبالِ ممفیس بودند، اما او تصمیمش را از قبل گرفته بود و قصد داشت راهی که رود ون نیستلروی رفته بود را طی کند و شاگردِ لویی ون گال بشود. ممفیس درباره‌یِ امکانِ قهرمانی در فصلِ اولش با یونایتد و همچنین کار کردن با ون گال می‌گوید: «امکان قهرمانی کاملا واقع‌گرایانه است. ما منچستر یونایتد هستیم! ما کیفیتِ بالایی داریم و کم کم به آمادگیِ کامل هم می‌رسیم تا در لیگِ برتر، جامِ حذفی و چمپیونز لیگ بجنگیم. ون گال مربیِ خیلی خیلی بزرگی است. او می‌تواند باعثِ پیشرفتِ بسیار زیادِ بازیکنانش بشود. من هر جلسه که با او تمرین می‌کنم احساس می‌کنم بازیکنِ بهتر و قوی‌تری شده‌ام. این کاریست که ون گال با بازیکنانش می‌کند.»
 
 
کد خبر: 9409
 
  
     
آی اسپورت
2015-07-23 11:58:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر