فهرست
اختلاف الکس با استقلال؛ او یورو می‌خواهد
اختلاف الکس با استقلال؛ او یورو می‌خواهد

اختلاف الکس با استقلال؛ او یورو می‌خواهد

آی اسپورت - بعد از منتفی شدن حضور آندره آ استراماچونی در استقلال مسئولان این باشگاه به دنبال آن هستند تا الکساندر نوری سرمربی سابق هرتابرلین و وردربرمن را استخدام کنند و روی نیمکت تیم شان بنشانند.

مذاکرات مسئولان استقلال با نوری از مدت‌ها قبل شروع شده اما هنوز به نتیجه نرسیده است. موضوعی که باعث شده مذاکرات دو طرف به بن بست برسد، این است که نوری خواهان امضای قراردادش به یورو است اما مسئولان استقلال زیر بار این موضوع نمی‌روند.

محمدحسین زرندی، مدیررسانه ای باشگاه استقلال در این خصوص گفت: «دو روز فرصت داریم تا طبق مصوبه هیات مدیره باشگاه تکلیف انتخاب سرمربی مشخص شود. طبق قانونی که وجود دارد مربی خارجی حق ندارد به ایران بیاید و مربی ایرانی باید به کار گرفته شود.»

وی افزود: «آقای نوری پاسپورت ایرانی دارد و نکته‌ای که وجود دارد روی مسائل مالی است چرا که ایشان حاضر نیست قراردادش را به ریال ببندد چون سال‌هاست که در آلمان زندگی می‌کنند و قراردادشان را هم به یورو می‌گیرند. این تناقض سبب شده تا فعلا وضعیت ایشان نامعلوم باشد.»

باید دید مذاکرات نوری و استقلال طی روزهای آینده چطور پیش می‌رود و این مربی در نهایت روی نیمکت آبی ها خواهد نشست یا خیر.

 

ایلنا 

  ۱  
آی اسپورت
2020-09-29 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۵۲
بدید آقا،،یورو و دلار بدید.احمقه ک ریال بگیره و احمقتر اونیکه اعلام کنه ما ریالی بستیم...پولش هم طباطبایی و جعفربیمخ و اشکریز و سرفرازیان و تقوی میدن، وزیر ک پرسپولیسیه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر