فهرست
واکنش پیشکسوتان استقلال نسبت به بایگانی پیراهن شماره هفت؛ فرهاد اسطوره نبود
واکنش پیشکسوتان استقلال نسبت به بایگانی پیراهن شماره هفت؛ فرهاد اسطوره نبود

واکنش پیشکسوتان استقلال نسبت به بایگانی پیراهن شماره هفت؛ فرهاد اسطوره نبود

آی‌اسپورت- جاسم کرار خواسته یا ناخواسته باعث جنجال دیگری شد. یاغی عراقی آبی‌ها در تمرین چند روز قبل پیراهن شماره هفت استقلال را به تن کرد. پیراهنی که پس از خداحافظی فرهاد مجیدی به تن بازیکنی نرفته بود. کرار ابتدا مثل همیشه جواب منتقدان را داد: «به کسی مربوط نمی‌شود که من چه پیراهنی را می‌پوشم!». پس از آن فرهاد مجیدی از محبوبیتش استفاده کرد و در اینستاگرام نوشت که هیچ شخصی او را در جریان این کار نگذاشته بود و اجازه‌ای هم بابت پوشیدن شماره هفت گرفته نشد. همین چند کلمه کافی بود که فریاد هواداران آبی در بیاید. حالا باز هم پیراهن فرهاد به بایگانی رفته و این شماره به کرار هم نرسید. 
پیشکسوتان استقلال به این اتفاق واکنش دیگری داشتند. نظر حسن روشن و علی جباری را درمورد بایگانی شدن پیراهن شماره هفت مجیدی را می‌خوانید.

حسن روشن: «پله بزرگ‌ترین فوتبالیست تاریخ است، از او بزرگ‌تر که نداشتیم، پس چرا پیراهن او بایگانی نشد؟بعد از پله پیراهن او به زیکو رسید و چه ایرادی دارد که پیراهن شماره ۷ استقلال به یک بازیکن شایسته برسد. اگر قرار باشد درمورد شماره ۷ صحبت کنم، باید بگویم که این شماره برای من بود، ولی دیگران هم آن‌ را به تن کردند. من واقعا برای آقای پورحیدری متأسف هستم.»
 

علی جباری: «از نظر من پیراهن کسی را بایگانی می‌کنند که واقعا اسطوره آن باشگاه باشد و تمام عمر فوتبالی‌اش را با همان پیراهن سپری کرده باشد. در ضمن یک بازیکن باید به‌کار بزرگی دست زده باشد که پیراهنش بایگانی شود.»


کد خبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-23 13:55:02
نظر دهید
۳ نظر
-
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۲
چرا تحریف میکنید ماجرا رو؟ فرهاد فقط این حرف کرار که گفته بود از فرهاد اجازه گرفتم رو تکذیب کرد و اعتراض هوادارا قبل از این شروع شده بود و به خاطر همین کرار اون حرفا رو زد
دو کلمه حرف حساب
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۴
ولی انصافا خودتون مقایسه کنید: پیراهن شماره 7 پرسپولیس به احترام پروین مدتی بایگانی شد شماره 7 استقلال به احترام مجیدی!!!! پروین و افتخارات دوران بازییش کجا؟ مجیدی کجا؟؟ البته هر کسی رو با تیمش میسنجند! در استقلال همین هم غنیمت است!!!
-
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۴
اگه قراره پیراهنی بایگانی بشه باید پیراهن سلطان علی جباری , حاجیلو و شاهین بیانی اسطوره های تعصب و سایر بزرگان بایگانی بشه. با 4 تا گل زدن به پرسپولیس که اسطوره نمیشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر