فهرست
آتیلا؛ ولیعهدی با دشمنان فرضی/ دشمن دارم، پس هستم!
آتیلا؛ ولیعهدی با دشمنان فرضی/ دشمن دارم، پس هستم!

آتیلا؛ ولیعهدی با دشمنان فرضی/ دشمن دارم، پس هستم!

آی اسپورت- به محضِ بازگشت پرویز مظلومی به استقلال، نام آتیلا حجازی به عنوان یکی از دستیارهای احتمالی این مربی در جمع آبی ها مطرح شد. این صحبت ها مطابق معمول نه به خاطر مفهومی به نام استعداد مربیگری، بلکه در جهت رابطه خوب مظلومی با خانواده حجازی مظرح می شدند. آتیلا که در سال های بی کار ماندن پرویز مظلومی، پیشنهاد خاصی دریافت نکرده بود، در نهایت با استقلال به توافق نرسید تا در لیگ پانزدهم بخشی از نیمکت این باشگاه نباشد.آتیلا حجازی در همه سال های مرتبط بودن با فوتبال، نقش ولیعهد را بازی کرده است. رلِ فرزند یک چهره اسطوره ای که هیچوقت فوتبالیست درجه یکی نبوده اما به خاطر پدرش در یکی از بزرگ ترین تیم های فوتبال ایران توپ زده تا برای تیم پنالتی بزند. حجازیِ کوچک، هنوز هم توی همان عوالم سیر می کند و این تصور را دارد که چهره مهمی برای فوتبال ایران است. غافل از آنکه مطرح شدن نام او در فضای حواشی این رشته ورزشی، تنها به خاطر نام بزرگ پدر اوست و در متن فوتبال، جایی برای آتیلا در نظر گرفته نمی شود.فرزند ارشد ناصر خان، تمایل زیادی به نبرد با دشمنان فرضی دارد و به نظر می رسد از این موضوع، به عنوان یک راه مناسب برای توجیه موفق نبودن در فوتبال ایران استفاده می کند. اگر تا دیروز امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی استقلال مورد انتقاد آتیلا بود، این انتقادها در روزهای جدایی قلعه نویی و حضور مظلومی در باشگاه نیز ادامه دارند. او دلیل عدم حضورش در کادر فنی استقلال را وجود دشمنان قسم خورده پدرش در این باشگاه می داند و هیچ اشاره ای به اینکه این دشمن ها در کدام بخش باشگاه مستقر هستند، نمی کند. جالب اینکه آقای دشمن شناس، مدتی قبل پای میز مذاکره با استقلال نشسته بود و درباره تیم بستن با این باشگاه مذاکره کرده و تاکید کرده بود که در مذاکره مشکلی دارد که اگر برطرف شود در استقلال کار خواهد کرد و اگر نشود برای تیم دعا خواهد کرد!


برخورد با بوقچی های باشگاه، یکی از حاشیه های روز مذاکره آتیلا با مظلومی برای بازگشت به استقلال بود. آتیلا که همه شهرت اش را مرهون منش های خاص پدرش است بعد از آن برخورد درست در جهت مخالف ناصر خان اشاره کرد که می تواند 5 برابر این بوقچی ها را با خودش اینطرف و آنطرف ببرد و مخالفان را ادب کند!  او هر روز مصاحبه تازه ای انجام می دهد و در پایان هر مصاحبه نیز خودش را مورد تمجید قرار می دهد که سکوت کرده تا آرامش تیم مظلومی به هم نریزد. معنای تازه سکوت را هم متوجه شدیم آقای ولیعهد!کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-23 14:41:54
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۴۵
باباشم به همین توهم مبتلا بود. خانوادگی فکر میکنن نلسون ماندلا هستن!
-
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
دیوونست این آتیلا
شانس آوردیم نه بازیکن خوبی بود نه مربی
نون اسمشو میخوره
آبیترین
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۴۵
اگه دشمن نداره اونم از نوع مغرضش پس شما ها چی هستید. نویسنده های متاسفانه استقلالی آی اسپورت که بخاطر طرفداری از امیرخان ، منتظرید تا علیه فرهاد و ... قلم بزنید.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر