فهرست
آیا رابطه نکونام و کی‌روش سرد می‌شود؟
آیا رابطه نکونام و کی‌روش سرد می‌شود؟

آیا رابطه نکونام و کی‌روش سرد می‌شود؟

آی‌اسپورت- پس از پایان جام ملت‌های آسیا بحث خداحافظی جواد نکونام از فوتبال، نقل رسانه‌ها شده بود. نکونام خیلی زود به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت تا یک فصل دیگر در رده باشگاهی به فوتبالش ادامه می‌‌دهد. اما نوروز 94 و پس از دیدار مقابل سوئد از مسابقات ملی خداحافظی کرد. روز هشتم اردیبهشت و کمتر از یک ماه از خداحفظی نکونام، هیئت رئیسه فدراسیون با نظر کارلوس کی‌روش مجددا او را به تیم ملی دعوت کردند. این بار به عنوان کمک مربیِ کی‌روش. همان زمان هم دقیقا مشخص نشده بود شماره شش تیم ملی، چطور می‌تواند کنار دست کی‌روش باشد. نکونام تا پایان فصل در اوساسونا ماند و در اردوهای تیم ملی حضور نداشت. 
در ابتدای لیگ پانزدهم جواد نکونام پیشنهاد وسوسه‌انگیز الشحانیه را رد کرد تا به لیگ برتر برگردد. این انتخاب نکونام شائبه‌ها را بابت بازگشتش به تیم ملی افزایش داد. به نظر می‌رسید نکونام سایپا را انتخاب کرده تا در زمان اردوهای تیم ملی مشکلی نداشته باشد. اما روز قبل جواد در گفت‌وگویی به طور غیرمستقیم اعلام کرد که کمک مربیِ کی‌روش نمی‌شود. از صحبت‌های نکونام مشخص بود که احتمال حضور نکونام در تیم ملی صفر شده و باید تا پایان فصل در سایپا به فوتبالش ادامه دهد.
پیش از این کارلوس کی‌روش در مقاطع مختلف نشان داده که اگر شخصی برای رسیدن به تیم ملی درنگ کند، دیگر هیچ وقت در کنارش نخواهد بود. حالا باید ببینیم سرمربی پرتغالی همان رفتاری که با خلعتبری و رحمتی و عقیلی و گردان داشت، با کاپیتان محبوبش هم دارد یا برای جواد نکونام ارفاق قائل می‌شود.


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-07-23 14:49:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر