فهرست
سوژه روز: آغاز نیمکت نشینی مسلمان در پرسپولیس
سوژه روز: آغاز نیمکت نشینی مسلمان در پرسپولیس

سوژه روز: آغاز نیمکت نشینی مسلمان در پرسپولیس

آی اسپورت- آخرین مسابقه تدارکاتی بچه های برانکو در ترکیه، پیروزی پرگل آن ها برابر قهرمان فوتبال ترکمنستان را رقم زد. مسابقه ای که با درخشش تکراری فرشاد احمدزاده و علی علیپور، پنالتی خراب کردن مهدی طارمی و نیمکت نشینی محسن مسلمان همراه شد.


برانکو ایوانکوویچ که امید عالیشاه را به دلیل مصدومیت برابر رقیبت ترکمنستانی در اختیار نداشت، از ترکیب سه نفره فرشاد احمدزاده، میلاد کمندانی و هادی نوروزی پشت سر تک مهاجم تیم استفاده کرد و در ابتدای دیدار به محسن مسلمان بازی نداد. محسن حضور پرفروغی در اردوی پیش فصل تیم نداشته و به نظر می رسد عملکرد موفقیت آمیز میلاد کمندانی، زنگ خطر جدی را برای مسلمان به صدا درآورده باشد.


هافبک هجومی شماره 77 پرسپولیسی ها، مدتی پیش مدعی شده بود که با نظر مستقیم برانکو جذب شده و در غیر این صورت، لیگ را به عنوان یک نیمکت نشین آغاز خواهد کرد. او حالا به احتمال فراوان نیمکت نشین دیدار آخر هفته تیمش خواهد بود تا ثابت شود در لیست اولیه برانکو نبوده و پرفسور قصد دارد به مهره های کم نام و نشان تر، اعتماد بیشتری نشان بدهد. شاید نیمکت نشینی، مسلمان را به تمرین بیشتر و آماده تر شدن برای پس گرفتن جایگاه‌اش مجاب کند.
کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-23 15:16:49
نظر دهید
۲ نظر
دیندامال
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۳۲
ولی نظر من اینه که برانکو بیشتر به افرادی بازی داده که از اول تو اردو بودند برای همین به مسلمان وحیدریه کمتر بازی داد تا خودشون رو برسونن ..
ژوزه مورینیو
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۹
محسن جوونه و نباید نا امید شه،.. محسن فوتبالیست هنرمندیه،.. باید برگرده به اوجش ،.. زمانی که کاپیتان تیم ملی امید بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر