فهرست
کفاشیان: رئیس بعدی فدراسیون، اسلامیانِ خودم است!
کفاشیان: رئیس بعدی فدراسیون، اسلامیانِ خودم است!

کفاشیان: رئیس بعدی فدراسیون، اسلامیانِ خودم است!

آی‌اسپورت- اگر در ابتدای ورود کفاشیان به فوتبال، افکار عمومی او را یک مدیر ناکارآمد می‌دانستند، حالا به همه ثابت شده که رئیسِ خنده‌رو چقدر راه مدیریت را بلد است. با این رزومه‌ای کفاشیان از خود بر جای گذشته، هر شخص دیگری بود برکنار می‌شد. اما کفاشیان راه ماندن را بلد است. حتی اگر مجبور شود زیر تمام صحبت‌هایش بزند. روزی اعلام کرده بود برای ماندنش حاضر به کنار رفتن هیچ کدام از زیر دست‌هایش نیست. اما خیلی زود با فشار وزارت ورزش، شانه خالی کرد و حکم اخراج نبی، آیت‌اللهی و شجاعی را صادر کرد.
علی کفاشیان در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که همسرش به خنده‌های خسته‌کننده‌اش مقابل فشارها واکنش نشان داده است. اما رئیس فدراسیون جواب همسرش را این طور داد: «شما کاری‌تان نباشد. من راهش را خوب بلدم». استاد  خیلی راحت از کنار فشارها و انتقادات با لبخند و شوخی عبور می‌کند.
حالا آخرین راهکار کفاشیان برای هتریک در فدراسیون، آوردن اسلامیان است. کفاشیان که دو دوره رئیس فدراسیون بوده، برای دوره بعد با مشکل مواجه شده است. کفاشیان به علت بازنشسته بودن، قانون‌های زیادی را باید دور بزند تا مجددا صندلی ریاستش را پس بگیرد. اتفاقی که خود آقای رئیس هم قبول کرده بسیار دشوار است. به همین دلیل این بار راه ماندن را در اضافه کردن اسلامیان به گزینه‌های ریاست جست‌وجو کرده است. کفاشیان بدون توجه به مجمع، انتخاب خودش را برای رئیس بعدی فدراسیون انجام داده است. حتی شخص اسلامیان هم در مصاحبه‌اش بیان کرده که علاقه‌ای برای رسیدن به ریاست فدراسیون فوتبال ندارد و بیشتر به فکر تجارت‌هایش است. حالا باید صبر کنیم و ببینیم تا آن زمان کفاشیان برای ماندن خودش، می‌تواند یک اصفهانی دیگر را پشت میز ریاست بنشاند یا خیر.


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-07-23 15:19:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر