فهرست
گزارشی درباره کاهش قیمت بازیکنان نامی لیگ برتر
گزارشی درباره کاهش قیمت بازیکنان نامی لیگ برتر

گزارشی درباره کاهش قیمت بازیکنان نامی لیگ برتر

آی‌اسپورت- مقایسه قرارداد امسال بازیکنان لیگ برتری با فصل گذشته نشان می دهد چشمه پول فوتبال در حال خشک شدن است. به نظر می رسد بعد از چند سال بریز و بپاش و ولخرجی های بی اندازه در فوتبال، کم کم حساب ها خالی از پول می شود. اگر تا دو فصل قبل مدیری بود که با خیالی آسوده با پول های میلیاردی برای بازیکنان بهشت می ساخت و رقم قراردادشان را دو برابر می کرد، امسال مدیران با احتیاط بیشتری باستاره ها پای میز مذاکره می نشینند. بررسی رقم قرارداد بعضی از بازیکنان نشان می دهد واقعا اتفاقی افتاده و گویا دیگر خبری از آن قراردادهای سنگین نیست.
خبرآنلاین در ادامه رقم قرارداد بازیکن‌ها را با فصل گذشته مقایسه می‌کند.

مهدی رحمتی: سال گذشته قرارداد ثبتی او با باشگاه پیکان یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان بود. او سال گذشته با همین قرارداد، در بین ثبتی ها(که البته به واقعیت نزدیک نبود) گرانترین بازیکن شد.اما نگاهی به دستمزد امسال مهدی نشان می دهد چقدر قیمت او کاهش یافته. رحمتی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با استقلال بسته و ۶۰۰میلیون تومان از طلب ۹۰۰ میلیونی قبلی اش دریافت می کند.
 
 
سید جلال حسینی: رقم قرارداد او با نفت تهران ۹۵۰ میلیون تومان است. او دو فصل قبل با پرسپولیس یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان ثبت کرد اما پس از اینکه یک میلیارد بابت بدهی هایش گرفت و رفت، همه فهمیدند رقم قراردادش به مراتب بالاتر بوده است. اما امسال رقمی که سید جلال گرفته بسیار کمتر از آن رقم بالای دو میلیارد تومان است.
 
محمدرضا خلعتبری: رقم قرارداد او فصل قبل با سپاهان نجومی بود. محمد رضا یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بود، امسال متوجه شد باید نصفی از پول قراردادش را کم کند. خلعتبری با سپاهان در فصل جدید ۹۰۰ میلیون تومان امضا کرد.
 
خسرو حیدری: او جزو بازیکنانی بود که فصل قبل رقم سنگینی بست. قرارداد او با آبی ها نزدیک به یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بود. خسرو امسال جزو بازیکنانی است که یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون با آبی ها بسته و این کاهش قیمت به خوبی درقراردادش دیده می شود.
هاشم بیک زاده: او فصل قبل قراردادی به ارزش یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون با آبی ها بست. هاشم امسال به مراتب خواسته های کمتری دارد و احتمالا قراردادش بین ۷۰۰ تا یک میلیارد خواهد بود.
احسان حاج صفی:  سپاهانی ها سال گذشته اعلام کردند قرارداد ثبتی او یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون بوده. امسال گفته می شد حاج صفی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون قرارداد بسته اما سپاهانی ها این مسئله را تکذیب کردند و گفتند قراردادش زیر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده است.
 
احمد آل نعمه:  آل نعمه که قبل از جام جهانی فقط ۵۰۰،۶۰۰ میلیون در این فوتبال پول می گرفت، به ناگهان گفت زیر یک میلیارد و ۴۰۰میلیون نمی بندد. او در تراکتورسازی و فولاد نشان داد قیمتش اصلا در این حد و اندازه نبود و این روزها دوباره به قیمت قبلی اش بازگشته است.
حنیف عمران زاده:  بد نیست بدانید قراردادش یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان بود. اما امسال آبی ها ۹۰۰ میلیون با حنیف بسته اند و تصور می کنند قرارداد خوبی امضا شده.
امید ابراهیمی: این بازیکن فصل قبل قرارداد یک میلیارد و ۶۰۰ میلیونی با استقلال داشت اما امسال یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون امضا کرده است. کاهش قیمت در قرارداد ابراهیمی هم دیده می شود. مایکل اومانیا: او با قرارداد یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومانی فصل قبل گرانترین بازیکن پرسپولیس شد. اومانیا جزو بازیکنانی است که پرسپولیسی ها قصد دارند در فصل جدید قرارداد پائین تری با او ببندند.


کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-23 15:52:56
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۰۷
خدا اخه یعنی چی هاشم یه استپ بلد نیست اون وقت یک میلیارد!!!
اقا ما فوتبال رو تحریم میکنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر