فهرست
چهره روز: پاشنکو، پسرِ ملوان
چهره روز: پاشنکو، پسرِ ملوان

چهره روز: پاشنکو، پسرِ ملوان

آی اسپورت- برای محبوب شدن روی سکوهای حامی قوهایِ سپید، به زمان زیادی نیاز نداشت. شاید در روزهای اول، خیلی ها تصور می کردند گلری با جثه او، نمی تواند در هیچ مسابقه ای سوپراستار باشد و توپ های زیادی را مهار کند. سرگی اما به سرعت خلاف این ماجرا را ثابت کرد و تبدیل به آشیانه بان مطمئن و آرام انزلی شد.مردِ سر به زیری که بدون ری اکشن های عجیب و حرکاتِ خاص، قابِ هواداران ملوان را دزدیده بود.


پاشنکو همانطور که به ملوان رفته بود، از این تیم جدا شد. کاملا ناگهانی و غیرمنتظره. او در میانه فصل به خاطر مشکلات خانوادگی تیم را ترک کرد و البته پیش از آن، اوج شاهکارش را به نمایش گذاشت. شاهکاری که در نبردِ با داماش در دربی گیلان رقم خورد. او قصد داشت تیم را پیش از مسابقه ترک کند اما در ملوان باقی ماند و بهترین پیروزی سال های اخیر در ال گیلانو را با واکنش های خیره کننده اش رقم زد و یک هفته بعد، در محاصره تشویق ها و بنرهای متعدد ورزشگاه تحتی از ملوان جدا شد. جدا شد که روزی برگردد و آن روز حالا فرارسیده است.


قرارداد رسمی پاشنکو با ملوان امروز به ثبت رسیده تا خیال انزلیچی ها از دروازه فصل بعد راحت باشد. آن ها دوباره رفیق قدیمی شان را روی خط دروازه تماشا می کنند و این بار امیدوارند که سرگی دیگر رفیق نیمه راه نباشد و تا پایان فصل همراه‌شان بماند.کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-23 17:03:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر