فهرست
صادقیان: طارمی را نصیحت کردم که اشتباهات من را تکرار نکند!
صادقیان: طارمی را نصیحت کردم که اشتباهات من را تکرار نکند!

صادقیان: طارمی را نصیحت کردم که اشتباهات من را تکرار نکند!

آی اسپورت- پیام صادقیان روزهای آرامی را در نفت تهران سپری می‌کند اما... هنوز هم همه خاطراتی که دوست دارد را دوباره مجسم می‌کند.حرفهای بیشتر را از زبان خودش در مصاحبه با خبرورزشی بخوانید:

-پیام صادقیان این روزها چگونه روزگارش را سپری می‌کند؟
شاید راحت‌تر و آسوده‌تر از قبل. احساس می‌کنم آرامش بیشتری دارم. بی‌سر و صدا سر تمرین می‌روم. کارم را دنبال می‌کنم و به آپارتمانم برمی‌گردم. فکر می‌کنم دیگر زیر ذره‌بین نیستم!
حالا این خوب است یا بد؟
آرامش داشتن همیشه خوب است. این روزها بیشتر روی کارم در نفت تهران تمرکز می‌کنم و تصمیم گرفتم سالی متفاوت را رقم بزنم. می‌خواهم پیام صادقیان را دوباره به فوتبال ایران معرفی کنم.
هفته اول هم باید روبه‌روی همشهریان خودت به میدان بروی. بازی در تبریز سخت نیست؟
شکی وجود ندارد که بازی در تبریز و مقابل تراکتورسازی سخت اما برای من بسیار هیجان‌انگیز است. بازی در تبریز آن هم در هفته اول لیگ فکر می‌کنم قسمت بوده باشد چطور؟! می‌خواهم با اجازه علی‌آقا منصوریان اگر بشود قبل از بازی با تراکتورسازی سر خاک پدر مرحومم بروم و از آن خدابیامرز رخصت بگیرم. دلم بدجوری هوای آنجا را کرده است. به همین خاطر گفتم که شاید قسمت بوده اولین بازی من با لباس نفت تهران در تبریز برگزار شود.
قرار است در همان پست دلخواهت یعنی پشت مهاجم بازی کنی؟
فرقی نمی‌کند، هر جایی علی‌آقا صلاح بداند، حاضرم بازی کنم.
ولی اگر اشتباه نکنیم، زمانی با حمید درخشان به مشکل خورده بودی که چرا از تو در پست هافبک راست استفاده می‌کند.
دروغ نمی‌گویم، من دوست دارم در پست هافبک هجومی بازی کنم و آزادتر باشم اما همان‌طور که گفتم، همه چیز بستگی به نظر سرمربی تیم دارد. (می‌خندد و ادامه می‌دهد) الان باتجربه‌تر شده‌ام!
طی هفته‌های گذشته بزرگترین مزیت نفت تهران را در چه چیز یا نکته‌ای دیدی؟
آرامش، آرامش و باز هم آرامش!
یعنی پرسپولیس را کاملاً فراموش کرده‌ای؟
مگر می‌شود فراموش کرد؟ من مدیون هواداران پرسپولیس هستم اما در حال حاضر فقط به موفقیت نفت تهران فکر می‌کنم. درخشش در این تیم از هر دو سر برد است و می‌خواهم فصل خوب و بی‌حاشیه‌ای را سپری کنم.
شنیدیم مدتی است برخی هنرپیشه‌های مرد تلویزیونی و سینمایی خودشان را به مهدی طارمی نزدیک کرده‌اند. آیا با او صحبت کردی؟ اتفاقاً با مهدی طارمی صحبت کردم. خودم را هم مثال زدم. سال اولی که همراه پرسپولیس درخشیدم و به قول معروف شناخته شدم، گفتم که مهدی، حواست را جمع کن.
دیگر به طارمی چه گفتی؟ گفتم مهدی طارمی، من جلوی رویت هستم، خوب نگاه کن. اشتباهات مرا تکرار نکن. سرت به تمرین و کار خودت باشد. هم استعداد داری و هم در پرسپولیس نظر هواداران را جلب کرده‌ای. قدر این موقعیت را بدان!
علیرضا منصوریان هم تو را نصیحت کرده که تتلو را اینجا فراموش کن...
بله، علی‌آقا این حرف را زد ولی خودم هم دیگر نمی‌خواهم به گذشته برگردم.

کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-07-23 21:00:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر