فهرست
پس از کاظمی، پیوس و نیکبخت، نوبت به اکبر اوتی رسید
پس از کاظمی، پیوس و نیکبخت، نوبت به اکبر اوتی رسید

پس از کاظمی، پیوس و نیکبخت، نوبت به اکبر اوتی رسید

آی‌اسپورت- اکبر میثاقیان سرمربی خونه به خونه بابل شد. تیمی که از لیگ سه کشور فعالیتش را آغاز کرده بود. خونه‌به‌خونه از این لیگ با شائبه‌های فراوان به لیگ دو رسید. این باشگاه در لیگ دو هم با فرشاد پیوس ادامه داد. پیوس تیمش در صدرجدول حضور داشت اما به دلیل یک باخت از کار برکنار شد. پس از آن مدیرانِ عشقِ شهرتِ این باشگاه سراغ فرهاد کاظمی را گرفتند. کاظمی به این تیم آمد و به همراه خود ستاره‌های سوخته‌ای چون علیرضا نیکبخت، کاظم برجلو، علیرضا محمد را آورد. تیم صدرنشین با هدایت کاظمی به رتبه چهارم رسید و از صعود به لیگ یک بازماند. هر چند در لیگ دو هم با بریز و به‌پاش‌های فراوانی که این تیم داشت، شایعه‌های زیادی علیه این این تیم مطرح شده بود.
سرانجام مدیران این تیم موفق شدند سهمیه تیم تازه لیگ یکی شده بهمن شیراز را به کمک غلامرضا بهروان خریداری کنند. برادرانِ حسن‌زاده با مشاوره بهروان، اکبر میثاقیان را سرمربی تیم‌شان کردند. میثاقیان هم فصل گذشته لیگ پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشته بود. با تبانی‌های آشکاری که مس کرمان مرتکب شده بود و در برنامه نود هم پیامک‌هایش به نمایش آمده بود، باید منتظر ماند و دید که چه حکم علیه میثاقیان صادر می‌شود. آیا این مربی می‌تواند به کار در استان مازندران ادامه دهد یا خیر. چون هواداران دیگر تیم استان که از تبانی‌های مس آُسیب دیده بودند، به هیچ عنوان راضی به فعالیت این مربی در استان‌شان نمی‌شوند.


کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-23 17:46:57
نظر دهید

۱ نظر
Gatab City
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۲۹
نویسنده این متن طرفدار نساجیه/اگه نساجی عرضه داشت میومد بالا و از تربیت یزد نمیباخت/حالا آی اسپورت هم میاد ازش طرفداری میکنه/بچاپ لطفا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر