فهرست
هادی شکوری؛ ستایش از دایی و لیستِ مازاد صبا!
هادی شکوری؛ ستایش از دایی و لیستِ مازاد صبا!

هادی شکوری؛ ستایش از دایی و لیستِ مازاد صبا!

آی اسپورت- هادی شکوری، تازه ترین بازیکن مازاد علی دایی در صبای قم است. مدافع باتجربه سابق ‌آبی های تهران، حالا در لیست خروجی باشگاه صبا قرار گرفته و باید به دنبال تیم تازه ای برای خودش باشد. شکوری در شرایطی از صبا کنار گذاشته می شود که در روزهای اخیر، تلاش بسیار زیادی برای مورد توجه قرار گرفتن انجام داده است.


تنها دو روز بعد از ورود دایی به صبا، هادی شکوری در مصاحبه ای تاکید کرد که صبا با دایی «به شدت» متحول شده است. او دست روی این نکته گذاشت که تحول عجیب و غریب صبا(فقط در روز!) به خاطر شخصیت دایی بوده و کار کردن با مربی در قم هیجان انگیز خواهد بود.شکوری حتی تعریف و تمجید را به برادر دایی نیز کشاند و به رسانه ها گفت که محمد دایی در ایجاد رفاقت بین بازیکنان صبا اثربخش بوده است!


به نظر می رسد علی دایی بر خلاف بیشتر مربیان فوتبال ایران، صحبت های بازیکنان مختلف درباره خودش را در آینده آن ها در باشگاه دخیل نمی کند.او شکوری را بعد از حدِ نهایت تعریف و تمجید کنار گذاشته تا نشان بدهد کیفیت فنی، اصلی ترین لازمه بازی برای صبا خواهد بود. امیرحسین صادقی قرار است در این باشگاه جانشین هادی شکوری شود.

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-23 17:57:39
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۵۷
کمندانی خیلی بهتره بازی با الهلال هم تا اومد رو گل تاثیر گذاشت
مهدی
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۴۸
علی دایی احتیاجی به تعرف کسی نداره ایشون بزگترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران و اسیا هستند و نامشون باید در کنار پله و مارودونا و بازیکن های مطرح دیگر قرار داد همان کار که فیفا انجام می ده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر