فهرست
گفت و گو با دلالی که پرسپولیس را بست:کارم درست است!
گفت و گو با دلالی که پرسپولیس را بست:کارم درست است!

گفت و گو با دلالی که پرسپولیس را بست:کارم درست است!

آی اسپورت-در روزهایی که هواداران پرسپولیس از بد بسته شدن تیم شان گلایه دارند ، امیر عابدینی با حرف هایش شوکی بزرگ وارد کرد. مدیر قدیمی پرسپولیسی می گوید یک دلال پرسپولیس امسال را بسته. دلالی که یک استقلالی است. کسی که به زعم عابدینی هم پرسپولیس را نابود می کند و هم برانکو را. این مدیر برنامه ها که ۳ بازیکن به پرسپولیس داده ، کسی که سابقه بازی در لیگ اتریش ،سایپا و استقلال را دارد ، تمایل ندارد که اسمش رسانه ای شود. او در مصاحبه با خبرآنلاین به پاره ای از این اتهامات پاسخ می دهد.
اینکه چطور محمد انصاری ، به پرسپولیس پیوسته است:«درست است که انصاری یک سهمیه تیم را پر کرد اما او آمد و ۳ روز با تیم تمرین کرد و در تست خودش را به تیم تحمیل کرد. همین پرسپولیس مگر پیشتر عباس زاده را جذب نکرده بود یا همین امید ابراهیمی وقتی از لیگ یک به سپاهان رفت ، سنی بالای ۲۳ سال داشت و سهمیه بزرگسال بود. »
این اما تنها بهانه عابدینی و خیلی از پرسپولیسی ها برای انتقاد از مدیربرنامه هایی که دو بازیکن رسمی دیگر در پرسپولیس دارد ، نیست. آنها به محسن مسلمان هم انتقاد دارند. بازیکنی که امسال تقریبا بدون مشتری مانده بود. او بعد از ناکامی در پرسپولیس ، در ذوب آهن و فولاد هم ثمربخش نبود و مازاد اعلام شد و دوباره امسال آمد پرسپولیس ؛«کی؟ محسن؟ محسن همین امسال هم مشتری داشت. او از استقلال پیشنهاد جدی داشت و چون قبل از این در پرسپولیس بازی کرده بود ، تصمیم گرفت پرسپولیسی بماند.محسن یکی از بهترین قراردادهای این فصل را داشته و به مناسب ترین قیمت به پرسپولیس پیوسته و بی شک کیفیت لازم را داشته که برانکو او را انتخاب کرده است.»
او البته امسال بازیکن دیگری هم در پرسپولیس داشته یعنی رامین رضاییان که شاید بهترین خرید امسال قرمزهاست. خودش به این بازیکن می نازد و می گوید اگر او این ستاره را به این تیم آورده یعنی کارش درست است. او درباره اتهام استقلالی بودن هم می گوید :«من حرفه ای هستم. نه استقلالی و نه پرسپولیسی ، دوران فوتبالم در تیم های زیادی بازی کردم که یکی از آنها هم استقلال بوده است.»
می‌گویند او ماریچ را آورده و مسئول مذاکره با استپانوویچ بوده است:«من هیچ ارتباطی با این دو بازیکن ندارم . آنها منیجر کروات داشتند که به تهران آمد. من به عنوان کمک آقای طاهری در مذاکرات نشستم و رقمی بیش از ۵۰ هزار دلار برای پرسپولیس تخفیف گرفتم .بار دیگر می گویم که فقط ۳ بازیکن در پرسپولیس امسال دارم و هیچ کدام از این بازیکنان هم خارج از عرف سر از پرسپولیس در نیاورده اند.»
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2015-07-23 18:54:59
نظر دهید

۵ نظر
سپهر
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۱
امیرهوشنگ سعادتی همونی که میخواست استیماچ رو بیاره استقلال قبلا هم فوتبالیست بوده
علی
پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۳۳
داریوش یزدانیه که توسایپا و اتریش و اسدقلال بازی کرده.چند ساله که پرسپولیس افتاده دست این خائنین.وقتی مدیرامون فوتبالی نیستن بایدم این بلاها سرمون بیاد.لعنت بر این فوتبال کثیف
-
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۰۲
اتهام استقلالی بودن؟ خیلی هم دلش بخواد
محمدرضا حکیمی
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۲
انیرهوشنگ سعادتیه
محمدرضا حکیمی
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۲
امیرهوشنگ سعادتیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر