فهرست
ادعای ال کونفیدنسیال؛ پول، دلیل جدایی اوزیل از رئال
ادعای ال کونفیدنسیال؛ پول، دلیل جدایی اوزیل از رئال

ادعای ال کونفیدنسیال؛ پول، دلیل جدایی اوزیل از رئال

آی اسپورت- نشریه اسپانیایی ال کونفیدنسیال ادعا کرد که جدایی مسوت اوزیل از رئال مادرید، نه به دلیل عدم تمایل رئالی ها برای حفظ او، که به دلیل درخواست مالی بیشتر این بازیکن صورت گرفته است.

این ستاره آلمانی که بین سال های 2010 تا 2013، یکی از ستاره های اصلی رئالی ها بود، در تابستان گذشته و با انتقالی 47 میلیون یورویی، راهی لندن شد؛ انتقالی که تعجب بسیاری را برانگیخت.

در آن زمان ادعا شد که رئالی ها با خرید ایسکو و گرت بیل، دیگر نیازی به اوزیل نداشتند و به همین دلیل، به راحتی او را به آرسنال واگذار کردند.

اما اکنون ال کونفیدنسیال ادعا کرده که پدر اوزیل سال گذشته دو بار با مدیران رئال دیدار و از آنها تقاضا کرد که دستمزد پسرش را به 8 میلیون یورو افزایش دهند. اما مدیران باشگاه مادریدی اعلام کردند بودجه ای برای این کار در نظر نگرفته اند؛ پاسخی که به انتقال این بازیکن منجر شد و پورسانتی 7 میلیون یورویی نصیب پدر او کرد.

بعد از جدایی اوزیل بود که رئالی ها سبک زندگی او را هم زیر سوال بردند و او را به بی انظباطی و نقض اصول حرفه ای متهم کردند.

اوزیل در آرسنال شروع خوبی داشت اما در هفته های اخیر نمایش های ضعیفی داشته و همین مسئله انتقادهایی را از او به همراه داشته است.

     
آی اسپورت
2014-03-08 11:42:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر