فهرست
فن خال: سورپرایز منچستر یک مهاجم نخواهد بود
فن خال: سورپرایز منچستر یک مهاجم نخواهد بود

فن خال: سورپرایز منچستر یک مهاجم نخواهد بود

«لوییس فن خال» سرمربی منچستر یونایتد بار دیگر به یک امضای سورپرایز کننده برای این تابستان اشاره کرد، اما این بار برخلاف دفعه پیش، گفت که این سورپرایز مربوط به مهاجم نیست. فن خال این صحبت را پس از برد ۳ بر یک تیمش در برابر سن خوزه آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی به زبان آورد.
مربی هلندی پیشتر اعلام کرده بود که قصد دارد تعداد مهاجمان تیمش را با اضافه کردن بازیکنی که روزنامه‌ها درباره‌اش چیز زیادی نمی‌نویسند، تامین کند اما حالا می‌گوید قصد خرید یک فوروارد را ندارد. فن خال گفت: خودم هم در روزنامه‌ها خواندم که سورپرایز من یک مهاجم خواهد بود، اما این واقعیت ندارد. واقعیت چیز دیگری است.
او از برنامه‌هایش برای فصل بعدی هم گفت: ما «وین رونی» را داریم که می‌تواند در پست مهاجم هم بازی کند. همه روزنامه‌ها هم نوشته بودند او باید در آن پست بازی کند. حالا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که ما نمی‌دانیم چه می‌خواهیم. «خاویر هرناندز» و شاید «ویلسون» و شاید یک سورپرایز وجود داشته باشد. این یک روند است که باید طی شود و من از این پست در تیممان نگران نیستم. وارد کردن این شگفتی به تیم در دست اجراست ولی او مهاجمی که رسانه‌ها خبرش را داده بودند نیست. باید منتظر بمانید و ببینید.
قبلا گفته شده «پدرو» مهاجم بارسلونا هدف بعدی منچستر یونایتد است، اما به نظر نمی‌رسد منظور از او همان سورپرایزی باشد که فن خال حرفش را زده است.
     
آی اسپورت
2015-07-23 20:16:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر