فهرست
با جدیدترین دشمن قلعه نویی آشنا شوید: سروش سعیدی
با جدیدترین دشمن قلعه نویی آشنا شوید: سروش سعیدی

با جدیدترین دشمن قلعه نویی آشنا شوید: سروش سعیدی

آی اسپورت - سرمربی جدید ملوان بعد از حضور در این تیم روی نام سروش سعیدی خط قرمز کشید. بازیکنی که به خاطر سربازی مجبور به بازی در ملوان بود اما حالا که قلعه نویی او را کنار گذاشته این بازیکن نمی تواند به تیم دیگری برود و شایعه حضورش در تراکتورسازی هم منتفی شده. سعیدی که خط خوردنش از ملوان را فنی نمی داند در گفتگو با یکی از سایتهای خبری درباره امیر قلعه نویی گفت: من متاهل هستم و تنها منبع درآمد زندگی ام فوتبال است. اکنون نمی دانم باید جواب همسرم را چه بدهم. امروز اشک من و مادرم را در آوردند اما مطمئن باشند خدایی هست و جواب آن را خواهد داد.


کد خبر: 9408 
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-24 14:34:02
نظر دهید

۳ نظر
فولاد مونیخ
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۸
مال مفته دیگه .زحمتی که برای این بازیکن نکشیدن که حالا دلشون بسازه.لقمه حاضر و آماده تحویل گرفتن ،خیلی راحتم میتونن از کنارش بگذرن .
بعدش خرده میگیرن به بازیکنا که چرا کارت جعل کردن .با این سیستمی که وجود داره بازیکنای جوان و بی اسم ورسم ،واسه نجات فوتبالشون مگه چاره ی دیگه ای هم دارن ؟؟!!!
واقعن چی میشه اگه سیستم بازیکن سرباز به زمان قبل از جنگ برگرده که بازیکنا مثل همه ی بچه های مردم صبح تا ظهر میرفتن پادگان ،بعد از ظهر هم میرفتن سر تمرین تیمشون؟
هم به عدالت اجتماعی نزدیکتره ،هم اینکه باشگاه ها انگیزه پیدا میکنن برای بازیکن سازی و کار آکادمیک.
ملوانی
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۱۰
دوستی که دم از عدالت اجتماعی زدی . باور کنی مردم انزلی هم علاقه ای ندارند سرباز بگیرند و ترجیح میدن مثل همه تیم های دنیا و ایران پول داشته باشند تا بهترین بازیکن ها رو بگیرند اما به همون دلیل نبود عدالت که گفتی تیم هایی مثل استقلال،پرسپولیس،سپاهان،تراکتور،ذوب آهن ، نفت و ... از خزانه دولت پولهای هنگفت میگیرند و در این جنگ نابرابر تیمهایی مثل ملوان ، فجر سپاسی،شاهین بوشهر،داماش ،برق شیراز و خیلی تیمهای دیگه سرشون بی کلاه می مونه .
حتی تیم هایی مثل تراکتور که به منبع لایزال دولتی متصل هستند هرچه بازیکن سرباز درجه یک بود رو هم جذب کردند و برای تیمی مثل ملوان فقط بدنامی اش مونده اما جالبه که هیچ مربی ،مدیر یا رسانه ای شهامت نداره اسم تراکتور رو ببره و میگن تیم های نظامی
محمدامین
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۳۸
امیدوارم بری به یکی از دو تیم فجر یا نیروی زمینی و در نیم فصل بیای تراکتور. یاشاسین سعیدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر