فهرست
یک برش شاهکار از خداداد در خندوانه: اخلاق را ببازید، فوتبال را نه!
یک برش شاهکار از خداداد در خندوانه: اخلاق را ببازید، فوتبال را نه!

یک برش شاهکار از خداداد در خندوانه: اخلاق را ببازید، فوتبال را نه!

آی سپورت- رامبد جوان، خداداد عزیزی و محمد بحرانی، یکی از خنده دارترین قسمت های تاریخ برنامه تلویزیونی محبوب خندوانه را رقم زدند. برنامه ای که شب گذشته روی آنتن شبکه نسیم رفت و بلافاصله فیدبک های مثبتی از فضای مجازی گرفت.


غزالِ تیزپای فوتبال ایران توی استودیوی خندوانه خاطره های جالب و خنده دار زیادی از کودکی و زمان بازی برای تیم ملی تعریف کرد.بهترین خاطره خداداد در این برنامه اما به یکی از بازی های خیریه اخیر فوتسال مربوط بود. او  به همراه چند فوتبالیست 6 گل از فوتسالیست های حرفه ای تیم هنرمندان خورده بود اما سرمربی تیم، پرویز مظلومی، در بین نیمه از بازیکنان‌اش خواست تا حتی اگر بازی را باختند اخلاق را نبازند. بلافاصله مهدی هاشمی نسب جواب داده بود:«اگر می خواستید اخلاق را نبازید الهی قمشه ای را می آوردید!».تیم خداداد و هاشمی نسب در نیمه دوم اخلاق را حسابی باختند اما از شکست در مسابقه در امان ماندند. این همان اتفاقی بود که خداداد با هیحان و علاقه از آن صحبت می کرد.


شاید همه این ماجرا چندان آموزنده نباشد و الگوی موردنظر خانواده ها را در اختیار نسل جدید قرار ندهد اما این روایت، به خوبی تفاوت نسل 98 با نسل های دیگر فوتبال ایران را روشن می کرد. تقریبا همه بازیکنان آن نسل فراموش نشدنی و جادویی، برنده شدن را مهم ترین اتفاق ممکن تلقی می کردند و حاضر نبودند مطلقا هیچ چیزی را فدای پیروز شدن در زمین مسابقه کنند.همین تفاوت و همین تشنگی برای برد بود که از آن ها یک نسل فراموش نشدنی ساخت. عطشی که هنوز هم حتی در بازی های خیریه همراه آن هاست. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-24 14:51:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر