فهرست
گزارش روز: سروش سعیدی؛ طلبکارِ اشتباهی!
گزارش روز: سروش سعیدی؛ طلبکارِ اشتباهی!

گزارش روز: سروش سعیدی؛ طلبکارِ اشتباهی!

آی اسپورت- خط خوردن از فهرست نهایی فصل ملوان بعد از مدتی تمرین با این باشگاه، دقیقا همان اتفاقی نبود که سروش سعیدی توقع اش را داشته باشد. این بازیکن-سرباز بعد از به توافق نرسیدن با تراکتور، به ملوان پاس داده شد و حالا بعد از کنار گذاشته شدن از این باشگاه، احتمالا باید فصل را در یک باشگاه نظامی لیگ یکی بازی کند.سروش سعیدی بعد از کنار گذاشته شدن از ملوان، مصاحبه تندی علیه قلعه نویی انجام داده و به نظر می رسد راه بازگشت به تیم را به طور کامل سد کرده باشد.سروش، امیر قلعه نویی را مسبب وضعیت این روزهایش می داند و از سرمربی جوان تیم می خواهد که پاسخِ اشک های مادرش را بدهد.سروش اما بیشتر از همه باید از خودش و تصمیم چند سال قبل‌اش طلبکار باشد.


به نظر می رسد در روند رقم خوردن وضعیت فعلی سعیدی، هیچکس به اندازه خود او مقصر نیست. این مدافع باید در زمان استفاده از بهانه های تقلبی برای دریافت معافیت و دور زدن قانون اجباری سربازی به چنین روزهایی نیز فکر می کرد. شاید به لطفِ اهمیت و محبوبیت فوتبال، گروهی از متخلفان به سادگی بخشیده شده باشند و حالا با استقبال ویژه برای تراکتور و ملوان بازی کنند اما گروهی نیز تاوان بیشتری برای رد شدن از قانون خواهند پرداخت. چرا که همیشه بعضی ها در برابر قوانین برابرتر از دیگران هستند.

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-24 17:27:29
نظر دهید

۱ نظر
فولاد مونیخ
جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۳۲
مال مفته دیگه .زحمتی که برای این بازیکن نکشیدن که حالا دلشون بسازه.لقمه حاضر و آماده تحویل گرفتن ،خیلی راحتم میتونن از کنارش بگذرن . بعدش خرده میگیرن به بازیکنا که چرا کارت جعل کردن .با این سیستمی که وجود داره بازیکنای جوان و بی اسم ورسم ،واسه نجات فوتبالشون مگه چاره ی دیگه ای هم دارن ؟؟!!! واقعن چی میشه اگه سیستم بازیکن سرباز به زمان قبل برگرده که بازیکنا مثل همه ی بچه های مردم صبح تا ظهر میرفتن پادگان ،بعد از ظهر هم میرفتن سر تمرین تیمشون؟ هم به عدالت اجتماعی نزدیکتره ،هم اینکه باشگاه ها انگیزه پیدا میکنن برای بازیکن سازی و کار آکادمیک.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر