فهرست
گزارش تمرین استقلال/ مجیدی و نوازی هم پا‌ به توپ شدند
گزارش تمرین استقلال/ مجیدی و نوازی هم پا‌ به توپ شدند

گزارش تمرین استقلال/ مجیدی و نوازی هم پا‌ به توپ شدند

آی اسپورت- تمرین عصر امروزاستقلال در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد. با تصمیم کادر فنی تمرین فردای آبی‌پوشان تعطیل است و این تیم از یک‌شنبه پشت درهای بسته تمرین خواهد کرد. مهم‌ترین نکات تمرین امروز به‌صورت زیر است:
- هنگامی که بازیکنان آماده تمرین شدند به دلیل اینکه تولد روزبه چشمی بود همگی برای وی دست زدند.
- مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو زودتر از همه بازیکنان به محل تمرین آمده و زیر نظر ترابپور تمرین دروازه‌بانی را انجام دادند. نکته جالب توجه اینجا بود که محمد نوازی در بخشی از تمرین گلرها به حسین ترابپور کمک می‌کرد. رحمتی که هنوز درد ناشی از مصدومیت روز گذشته را احساس می‌کرد، بعد از دقایقی دیگر به تمرین ادامه نداد.
- در بخش ابتدایی تمرین بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز کار هوازی کردند و سپس در دو گروه به فوتبال درون‌تیمی پرداختند. در این مسابقه فرزاد مجیدی نقش مهاجم تیم نارنجی را داشت و محمد نوازی نیز در پست مدافع راست تیم سبز بازی می‌کرد.
- محور تمرین آبی‌پوشان دویدن دور زمین، کارهای ترکیبی و فوتبال در دو گروه سبز و نارنجی بود. در تمرین فوتبال فرزاد مجیدی، محمد نوازی و سیروس دین‌محمدی حضور داشتند.
- بازیکنانی که روز گذشته در دیدار با استقلال خوزستان به میدان رفته بودند تمرین سبکی را انجام دادند و سپس نظاره‌گر تمرین همبازیان خود شدند.
- ریوالدو هافبک جدید و برزیلی آبی‌پوشان امروز هم همانند دو روز گذشته به صورت جداگانه به دویدن دور زمین پرداخت.
- هنگامی که حنیف عمران‌زاده وارد زمین چمن شد با چند نفر عکس یادگاری گرفت. در این لحظه یکی از تماشاگران به او گفت من پرسپولیسی هستم و می‌خواهم با شما عکس داشته باشم، شما عدد چهار را نشان بده که عمران‌زاده از این کار امتناع کرد.
- حدود 50 هوادار از این تمرین دیدن کردند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-24 21:26:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر