فهرست
ون گال: دخئا فصل را برایِ یونایتد شروع می‌کند
ون گال: دخئا فصل را برایِ یونایتد شروع می‌کند

ون گال: دخئا فصل را برایِ یونایتد شروع می‌کند

آی‌اسپورت – داودید دخئا که هنوز در مسابقاتِ پیش‌فصل برایِ یونایتد بازی نکرده است، به احتمالِ زیاد امشب مقابلِ بارسلونا به زمین خواهد رفت. لویی ون گال که دلیلِ بازی نکردن دروازه‌بانِ اسپانیایی‌اش در دو بازیِ اول را مصدومیتِ جزئی او دانسته بود، در مصاحبه‌یِ مطبوعاتیِ قبل از بازی با بارسا، در این باره گفت: «وقتی بازیکنی در پیش‌فصل مصدوم می‌شود فرقی با مصدومیتِ در جریان فصل ندارد. باید صبر کنید و بهبود پیدا کند. من همیشه به بازیکنانم زمانِ کافی برایِ ریکاوری و برگشتنِ به فرمِ مطلوبِ فیزیکی‌شان را می‌دهم. امکانِ اینکه دخئا به بازیِ اولِ فصل مقابلِ تاتنهام برسد زیاد است، چون او مقابلِ بارسلونا بازی خواهد کرد.»
ون گال بعد از اینکه تا حدی خیالِ هوادارانِ یونایتد از آینده‌یِ دخئا را راحت کرد، به نکاتِ دیگرِ بازیِ مقابلِ بارسا پرداخت: «باستین در این بازی نخواهد بود چون مصدومیتی جزئی دارد و نمی‌خواهم در موردش ریسک کنم. من در این بازی ترکیبی را به زمین می‌فرستم که قرار است مقابلِ تاتنهام بازی کند. تیمِ اولم 60 دقیقه بازی خواهد کرد.»
ون گال در پایان درباره‌یِ دی ماریا و روخو هم گفت که این دو بازیکنِ آرژانتینی به اردویِ یونایتد ملحق خواهند شد و هیچ اشاره‌ای به شایعاتِ رفتنِ دی ماریا به پاریس سن ژرمن نکرد.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-25 12:49:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر