فهرست
سئوال روز : تیم ایران برای جام جهانی بسته شد؟
سئوال روز : تیم ایران برای جام جهانی بسته شد؟

سئوال روز : تیم ایران برای جام جهانی بسته شد؟

آی اسپورت- وقتی سوت پایان بازی ایران و گینه به صدا درآمد و ملی‌پوشان از آخرین بازی سال بازنده به رختکن رفتند، یکی از مسوولان فدراسیون به بازیکنان تیم‌ملی گفت باید برای گرفتن عکس‌های ویژه کتاب جام جهانی به هتل محل اقامت‌شان برگردند و  درخواست کرد قبل از گرفتن عکس‌ها و به پایان رسیدن کار عکاسان، از اردو خارج نشوند.

 مطالب این کتاب هم که بخشی از آن به معرفی بازیکنان اختصاص دارد، به زودی آماده می‌شود تا احتمالا قبل از آغاز جام جهانی، کتاب ویژه چهارمین حضور فوتبال ایران در فستیوال بین‌المللی فوتبال دنیا قابل عرضه باشد.

 تهیه تصاویر این کتاب یک پیام ویژه برای ستاره‌های پشت خط مانده تیم‌ملی دارد، به خصوص که شنیدیم نفراتی نظیر هاشم بیک‌زاده و آندرانیک تیموریان که به دلیل آسیب‌دیدگی در بازی ایران و گینه غایب بودند هم برای عکاسی به هتل محل اقامت ملی‌پوشان رفتند... در حالی که بازیکنانی نظیر سیدمهدی رحمتی، علی کریمی، هادی عقیلی، مازیار زارع، محمد نوری و ... که در فهرست جدید کی‌روش جایی نداشتند، همچنان امیدوارند تقی به توقی بخورد و آنها هم در لیست مسافران برزیل قرار بگیرند، همین مساله که هیچ یک از این نفرات برای عکاسی کتاب جام جهانی دعوت نشده‌اند، نشان می‌دهد کی‌روش لیست تیم‌ملی را با همین نفرات فعلی که برای بازی با گینه دعوت شده بودند، می‌بندد و برای پشت خط مانده‌ها شانس مجددی وجود ندارد.

 در این میان اگرچه برخی نزدیکان کی‌روش مدعی هستند علی کریمی احتمالا به لیست تیم‌ملی اضافه خواهد شد اما برای تامین تصاویر کتاب جام جهانی هیچ کس از علی کریمی دعوت نکرد تا بخت جادوگر هم برای سفر به برزیل کم و کمرنگ باشد!

     
آی اسپورت
2014-03-08 12:13:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر