فهرست
ادبیات خاص رویانیان؛ واس ماس؟
ادبیات خاص رویانیان؛ واس ماس؟

ادبیات خاص رویانیان؛ واس ماس؟

آی‌اسپورت- محمد رویانیان از روز ورود به فوتبال، برای کسب محبوبیت دست به هر کاری زد. از جذب ستاره‌های میلیاردی گرفته تا آوردن پیشکسوتان آث میلان. حتی راضی شد با علی دایی هم آشتی کند و همکار شوند. با وجود اشتباهات سرسام‌آور و وحشتناکی که رویانیان داشت، اما سرانجام در بین قرمزهای پایتخت محبوب شده بود.
از زمان کنار رفتن رویانیان، یکی یکی سر و صدای کارهای اشتباهاش در آمد. ولی باز هم رویانیان دست از جذب هوادار نکشید. در این مدتِ تعطیلیِ رویانیان، باز هم وی در گفت‌وگو با رسانه‌ها برای جذب مخاطب تلاش می‌کند. به طور معمول رویانیان در گفت‌وگوها سعی می‌کند حرف‌های باب میل جوانان را به زبان بیاورد. رویانیان در آخرین گفت‌وگویش با رسانه‌ها هم ابتدا حرف دل مردم را زد و انتقادی به گودرزی وارد کرد: «ظریف با جان کری و اشتون می‌نشیند ولی وزیر ورزش با مخالفانش نمی‌تواند دور یک میز بنشیند. استقلال و پرسپولیس یک مسئله ملی است. وزیر باید قدرت چانه زنی داشته باشد و نقدپذیر باشد ولی مخالفان را فوری می‌کوبد.»
رویانیان صحبت‌ها در مورد خصوصی‌سازی را ادامه داد. در آخر هم عبارتی جالب به کار برد: «این دولت هم یک حرکت کرده است. هرچند با ما زیاد خوب نیستند ولی ما با آنها خوبیم. این دولت ماست. دولت واس ماس!!»
در مصاحبه‌های بعدی منتظر دیالوگ‌های جدیدتری از محمد رویانیان باشید. مگه میشه؟


کد خبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-25 14:42:11
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۵
رویانیان هم خیلی خورد و سر مردم کلاه گذاشت
-
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۲
رویانیان محمودی بود, کلا پرسپولیسیا محمودی هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر